2733
2734
عنوان

آرزوی مرگ شوهرمو دارم😔دلمو شکست

| مشاهده متن کامل بحث + 9220 بازدید | 211 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه من ادم نیستم که به راحتی فراموش کنم چون اون مقصره خیلی اومد عذر خواهی ولی محلش ندادم

منم قبلا خیلی بحث میکردم و باهاش قهر میکردم سر لباس پوشیدن و...اما الان دیگه میبینم بحث و دعوا بدتر میکنه و خودم بیشتر ناراحت و عصبی میشم دیگه بیخیال شدم بحث و دعوا رو الان با ارامش و مهربانانه خواسته هامو میگم اونم زیاااااااد سخت نمیگیره دیگه

سختی هامیگذرد اما هیچوقت هیچوقت آدم فراموش نمیکنه کیا همراهیش میکنن و کیا میرن
لباس چی ازش بخاه کوتاه نیا اگر گفتی نمیخام دیگه برات نمیخره از همی حالا خسیسشون نکنید بعد خودتون ضرب ...

نه بابا خسیس نیست

من ۲ سال چادرم در اوردم سرم نمیکنم همش مانتو بلند میپوشیدم

امروز یکی خریدم یکم کوتاه میگه من دوست ندارم این بپوشی بهت نمیاد

ولی دروغ میگه چون کوتاه منم اعصابم داغون شد

حالا کوتاه مانتوهای دبگم تا پشت پا این تا زیر زانو😥

سکوت بهتر از سخن بیهوده گفتن است😊
2731
منم قبلا خیلی بحث میکردم و باهاش قهر میکردم سر لباس پوشیدن و...اما الان دیگه میبینم بحث و دعوا بدتر ...

این مهربانه نمیفهمه

حرف حرف خودشه

اه حالم از جنس مرد بهم میخوره خودشون هر جور راحتن میپوشن بع ما گیر میدن

2738
پ عصبیش کردم حرف زور میزد بیشعور

اکثرا همینن همشون اما میگفتی عزیزم من یکم خستم خودت برو بردار دستت درد نکنه مطمئن باش دعوات نمیکرد

سختی هامیگذرد اما هیچوقت هیچوقت آدم فراموش نمیکنه کیا همراهیش میکنن و کیا میرن
من لم شوهرم دستم اومده سراینا

منم دستمه

ولی نظر اون دوست ندارم تو لباس پوشیدن

میخواد مثل شیخا بگردم

من بدحجاب نیستم جایمم بیرون نیست

مسخره کرده

به خدا تاپیکای اینجوری رو میبینم دلم میخواد سرمو بکوبم به دیوار .آخه چرا اینجوری می کنید؟همش تقصیر خودته استارتر اگر از همون اول قوی و محکم برخورد می‌کردی و شکایت می کردی و تهدیدش می کردی به طلاق ومهریه رو میزاشتی اجرا و می رفتی قهر دیگه جرات نمی کرد باید این طوری برخورد کنه .خودت ضعیفی دلت می خواد باهات اینجوری رفتار بشه .ترس و آبرو و بی کسی و بی پولی و این چیزا رو بهونه خودت می کنی وگرنه اگر جدی باشی و نترسی راحت میتونی بری شوهرتم به غلط کردن بندازی.اگر نمیری پس بشین کتک بخور هرچی سرت میاد دیگه ناله نکن

باور کن خودت مقصری الان شوهرت فهمید هر بلایی سرت بیاره تو نمیری و سریع گول می خوری باهاش آشتی می کنی دیگه ازت نمیترسه وپررو شده هر اتفاقی بیفته راحت روت دست بلند میکنه و خیالش راحته.این کوتاه اومدن تو فقط باعث میشه شوهرت حق به جانب تر و پررو تر بشه

یک بغل حرف ولی محض نگفتن دارم...
2706