2737
2739

وقتی پیشش نیستم مادش پرش میکنه همش بهم میپره ازمادرش متنفرم امروز جنگ جهانی شد خیلی میخاستم تموم کنم وبرم ولی نذاشت مادرم همش میگه فرصت بده خوب میشه از یه طرف هم سرم داره میترکه کلی بدوبیراه بهم گفتیم واخرشم به مصلحت رسیدیم قرارشدمن به حرفاش گوش کنم اونم به حرفای من😔😔😔😔اخرش بهش گفتم بگی بمیرمن بمیرم اینطوری نمیشع منم بهش گفتم اگه بگم اینکارو برام میکنی گف بیشرفم اگه بگی بمیرهمین الان برات نمیرم😢😢😢

بعداز هرسختی اسانی هست امیدوارم سختیای همه تموم شه و اسانی بیاد خدا وعده داده😍😍برای تموم شدن سختیای خودتون و خودم صلووووووووات😋😋

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

از الان؟؟؟؟؟؟؟

هنو خیلی زود نیس واس جنگ با مادرشوهر؟!!!!

حالِ دِلم خوبه چون خُدا باهامه  وگرنه                                 میدونم دَرد از هر طرف دَردِ☘🥀                                             عضو گروه آبی💙وزن اولیه۷۶💙وزن هدف۷۰                             به امیدموفقیت🖐

جنگ راه حل نیست ... سیاست رفتاری مهمه ..حتما یاد بگیر 

اگه نامزد هستی خیلییییی حواست بده و بیشتر فکر کن

🌾برای ظهور آقامون امام زمان ع صلوات🌾هرکس میخواد براش آیه الکرسی بخونم منو تگ کنه🌹 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجه 🌹
2738

من نمیفهمم مادر شوهرا مگه دوست ندارن پسرشون زندگی خوبی داشته باشه چرا اینقدر اذیتشون میکنن 

داستان خنده دار زندگیم👉🏻😻😹بی‌بی‌چک‌مثبت😍 لکه بینی 🤒سونوقلب۹w💕 سونوان‌تی 🤩سونوآنومالی👕 طول‌سرویکس۲۵وسرکلاژ🤦🏼  انقباض‌رحمی‌هفته۲۸🤷🏼 کنترل‌انقباض‌باقرص🤕NSTاول‌وثبت‌نشدن‌انقباض😶 NSTدوم‌وثبت‌انقباض‌زایمان😕 زایمان اورژانسی در هفته۳۶سزارین‌اختیاری 🤰🏻🤱🏻#خدا💚  علمدار ها همه زیبان🌟 ، ولی بی دست زیباتر💫  درخواست دوستی❌= گزارش✔

ببخشید خندم گرفت😂😂😂

مگه مهد کودکه دختر خوب،به حرف مادرت گوش بده تجربش بیشتر ازشماست و اینکه یه کم صبر وگذشت داشته باش،احترام همو حفظ کنید که اگه حرمت شکنی شه فاتحه اون زندگیو باید خوند،با پنبه سرببر و با چاخان کارتو پیش ببر

چرا بخاطر دیگران بحث میکنید 

احترام همدیگه رو نگه دارید حتی توی بحث و دعوا 

شما تلاش کن در مورد مادرشوهرت اظهارنظری نکنی .شوهرتم به مرور متوجه میشه که مادرش کارش درست نیس 

خدایا حالا که منو لاغر نمیکنی ،شوهرمو چاق کن 😜😜😜

الان کی آماده مردنه😄😄

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     
از الان؟؟؟؟؟؟؟ هنو خیلی زود نیس واس جنگ با مادرشوهر؟!!!!

اون شروع کرده حتی رفتم خونشون سفره رو جمع کردم نشست لیوانشو میخاستم بردارم نامزدم نذاشت اینکارو کنم بعدنیم ساعت همونجاموند بهش دست نذاشت میخاستم برش دارم ولی نامزدم نذاشت اخرسرخودش مجبورشد برداشت

بعداز هرسختی اسانی هست امیدوارم سختیای همه تموم شه و اسانی بیاد خدا وعده داده😍😍برای تموم شدن سختیای خودتون و خودم صلووووووووات😋😋
2706