2733
2734
عنوان

لاغری

98 بازدید | 14 پست

سلام میشه راهنماییم کنید ۳۴ ساله هستم در دوره ی شیردهی هستم از ناحیه شکم و پهلو خیلی چاقم و هر چی رژیم میگیرم و ورزش میکنم بیشتر صورت و پاهام لاغر میشه نا امید میشم 

وزن قبل از شروع رژیم ۸۶.۷ وزن هدف ۶۵

منم لایک کنید بیام بخونم بعدا

مهرادم شیر پسرم نور چشمانم روزی مردی میشوی جانِ مادر یادت بماند برای مرد شدنت جوانی ام را داده ام ثمره جوانی ام از تو انتظاری ندارم جز اینکه همیشه همینطور مرد باشی یه مرد واقعی💪❤️ مهرانای عزیز تر از جونم دختر قشنگم دلبرکِ زیبا روی مادرعزیزِ لحظه های مادر بهارِ زندگیِ مادر سنگِ صبورِ لحظه هایِ دلتنگی مادر، تو همون معجزه خدا به ما هستی❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
عزیزم روی لینک بزن بعدم انتقال به سایت مشکلی نداره تست کردم الان

هوشمند جان اینکه وارد سایت دیجی کالا میشه و دی وی دیه یوگا و پیلاتس رو معرفی میکنه 

هوشمند جان اینکه وارد سایت دیجی کالا میشه و دی وی دیه یوگا و پیلاتس رو معرفی میکنه 

عزیزم خب همینه که میگم دیگه. من خریدم حرف نداره اگه دقت کنی تو سایت کلی آدم پیشنهادش دادن و امتیازش بالاست

عزیزم خب همینه که میگم دیگه. من خریدم حرف نداره اگه دقت کنی تو سایت کلی آدم پیشنهادش دادن و امتیازش ...

ممنون از راهنماییت عزیزم نگاه میکنم 

2706