2733
2734

مثلا دوست پسر قبلتون اومد براتون مشکل ایجاد کنه؟ شوهرتون از وجود دوست پسر قبلی خبر داشت ؟ بچه ها دوست پسر به این معنی ک با هم بیرون رفته باشید نه ک فقط در چت چت و تلفن اینجوری منظورم نیست 

بنظرم دوست پسر اصلا بدرد نمیخوره

کاربر سابقم ☺☺نی نی یار دیگه شماره تلفن ندارم نترکون لطفاپیش بسوی خوش اندام شدن 😍👌وزن شروع ۷۷وزن  ۹۹/۴/۱۲ ۷۴.۴ وزن ۹۹/۵/۷ ۷۱.۴وزن هدف ۶۰😍😍میتونم حتمااااا میتونم 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

خودم نداشتم خدا رو شکر 

ولی اطرافم زیاد دیدم 

۹۰ درصدشون بعد ها به مشکلات زیادی خوردن

بیکار نباش برای ظهور امام زمان (عج) صلوات بفرست😍❤کاش دستان خدا پیدا بود، 🙌تا درآن وقت که بی حوصله و تنهایی 😒و دلت از غم دنیا دریاست 😢بزنی تکیه به آن 😌و بخندی به همه رنج جهان 😃آره من مذهبی ام😎 عقب مونده و جاهل نیستم توی قفس هم زندگی نمیکنم 😏عاشق چادر مشکیمم 😍😍😍❤تو اگه غیر مذهبی هستی ؛عقایدت رو واسه خودت نگه دار 🤗حق نداری به من و چادر و دینم بی حرمتی کنی باشه؟ آفرین😌
2728
2738
شوهرتون همون جلسه اول پرسید با کسی بودید ؟

ما جلسه نداشتیم دوست بودیم😁 پنج سال دوست بودیم از همه چیز همدیگه خبر داریم. چرا یک بار پرسید و بعد از اون هنوز که هنوزه یه بارم صحبتش نشده‌‌. وقت همدیگه رو با چیزی که گذشته نمیگیریم

2706