2726
عنوان

بهش بگم ک دیگه حسی ندارم بهش؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1032 بازدید | 62 پست
رفتاراش..... خیلی با خانوادم محبت کردیم بهش.....ولی زبون دراز شد...بی احترامی ب مادرم...بی احترامی م ...

تا دیر نشده جدا شو واقعا میخای کل عمرتو پای همچین ادمی بسوزی؟اینا تازه اولشه ممکنه بعدا بدتر شه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم شاید یه دلخوری ساده باشه بعدا پشیموت بشی  برید مشاور خانواده ببینید عمق مشکل چجوره

اگ بری پیشش و بگی میشه بیای پیش هم بخوابیم برگرده ب شما بگه تو ک همیشه هستی میرم پیش مامانم بخابم اونم تو دوران عقد....یهو دلشکسته نمیشی

2728
تا دیر نشده جدا شو واقعا میخای کل عمرتو پای همچین ادمی بسوزی؟اینا تازه اولشه ممکنه بعدا بدتر شه

مادرم نمیزاره...خودمم الان راحت میتونم با جدایی کنار بیام....چون حسی نمونده

اوایل همش میگف فلان دختر چقدر خوشگله اینجور دلم و میشکست و منم ناراحت  شدم الان طوری شدم بگن با کسیه هم برام مهم نیس

شما موقعیت خوبی دارین اوشونم که کم سن نیستن بیشتر درموردش فکر کنین دخترایی مثل شمارو تو هوا میبرن&nb ...

خیلی اشتباه کردم خیلی...قبل ازدواجمون اصلا اینطور نبود...سه بار جواب رد دادم با اصرار و التماس ک من نمیزارم از دستم بری برگشت....الان ب کل عوض شده

خیلی اشتباه کردم خیلی...قبل ازدواجمون اصلا اینطور نبود...سه بار جواب رد دادم با اصرار و التماس ک من ...

مردا همینن تا به دستت نیاوردن خیلی خوبن همین که به دستت اوردن میشن یه ادم دیگه بهش بگو میخام یه مدتی همدیگرو نبینیم ودرمورد هم فکر کنیم شاید خواستم تجدید نظر کنم

با مادرت صحبت کن قانعش کن پای ی عمر زندگیت وسطه 

متاسفاته راضی نمیشع....بخاطر موفقیتام خیلی تو آشنا و فایمل حسودیمو میکردن...مخصوصا وقتی 23 سالگی دکترا قبول شدم...مامانم میگ اینا شاد میشن من نمیتونم تحمل کنم

مردا همینن تا به دستت نیاوردن خیلی خوبن همین که به دستت اوردن میشن یه ادم دیگه بهش بگو میخام یه مدتی ...

دقیقا.تقصیر خودم بود خیلی پرروش کردم...ماشین گرفتم انداختم زیر پاش...کلا یهو ب همه چی رسوندمش در صورتی ک یک ریال هم نداشت...دیروز با همون ماشین مامانمو رسوند ی اخمی کرده بود....

اگ بری پیشش و بگی میشه بیای پیش هم بخوابیم برگرده ب شما بگه تو ک همیشه هستی میرم پیش مامانم بخابم او ...

خب عزیزم من نگفتم که ایشون خوبه

مشخصه که ناراحت میشم از این حرف  

اما من که نمیتونم به شما بگم طلاق بگیر یا زندگی کن وقتی از زندگیتون چیزی نمیدونم اما مشاور رفتن ضرر نداره جدا هم بخوای بشی دادگاه میفرسته مشاور خانوداه شما رو شاید بشه رفتارش رو تغییر داد نشد هم جدا میشید 

دوستت دارم ای خیال لطیف ....دوستت دارم ای امید محال... 🍂🖤
2706