2726
عنوان

سرمایه گزاری تو طلا،بورس،املاک

897 بازدید | 66 پست

سلام 

عرض ادب

همه تو این داستان گرون شدن هرروز ارز و از دست رفتن سرمایه ملیمون شدیم و ارزش پولی که روز به روز میادپایین ،واقعا چاره کار کجاست؟

سرمایه گزاری ارز:

بشدت کنترل میشه،با سرمایه کم خیلی راهی به جایی نمی‌بریم و همچنین نسبت به بازارهای موازی کمترین بازدهی رو فعلا داشته

املاک :با داشتن سرمایه زیاد گزینه همیشه مطمئنی هست،فقط در صورت جنگ و مشکلات داخلی ریسک پذیر هست و قطعا سرمایه گزاری باید بلند مدت باشه،حداقل ۶ سال

طلا:سرمایه گزاری در طلا همیشه خوبه،با همه ی گرونی ها رشد میکنه،نقد شوندگی بالایی داره،و قطعا در بلند مدت بیشتر از تورم سود ده خواهد بود پس بعنوان ضربه گیر عمل خواهد

بورس:دارای ریسک سرمایه گزاری زیادیست،اما معمولا از تورم جلوتر حرکت میکنه،در تاریخ بورس ایران در دوره های حداقل ۵ ساله هیچ سهمی ضرر ده نبوده،وابستگی خوبی ب دلار داره و با تغییرات قیمت دلار دچار چالش میشه

ریسک های بازار بورس هر روز که مثبت میشه افزایش پیدا میکنه اما همچنان بازار جذابی برای ورود مردم هست و فعلا تحت حمایت دولته،جنگ و شورش های داخلی،تصمیمات سیاسی میتونه در یک روز روند کل بازار رو عوض کنه

در نهایت برای یک سرمایه گزاری موفق بهتره ما مجموعه ای از  گزینه های بالا رو داشته باشیم 

ارز>>>>افراد بسیار ریسک پذیر

املاک>>> افراد کم ریسک 

طلا>>>>> افراد ریسک گریز

بورس>>> افراد ریسک پذیر 

نکته مهمی وجود داره،بر فرض ما  انتخاب کنیم ملک سرمایه گزاری کنیم باید بدانیم آپارتمان بخریم یا زمین یا کلنگی،متراژ،سال ساخت ،امکانات،منطقه 

در مورد طلا هم ابشده،سکه دست دوم و...

پرسود باشید🙏

تاپیک های آموزشی بورس😊 فقط در تاپیک های اقتصادی🧐 آقا هستم🙏

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم تو ملک سرمایه گذاری کردم، یه واحد اپارتمان خریدم 

الان توی حدود پنج ماه ,,بیشتر از چهار میلیارد سود کردم ، یعنی اومده روی قیمت اولیه خونم 

خدایا ،خودت من را از شر بندگان حسود و بخیل در امان نگهدار ، تو حافظ منی 💗
2728
اینکه سود نیست ،چون الان هرجایی بخوای بخری گرونتر شده  و کسی هم مال تو رو نمیخره

اتفاقا سود خالصه ، چون با تورم رشد کردم و عقب نیوفتادم ، ملک من هم موقعیت استثنایی داره ،هر جا دیگه بخرم ارزون تره

در ضمن الان همه خواهان ملک هستن ، فقط یه عده پول ندارن که بخرن ، وگرنه اونی که سرمایه گذاره یا اونی که خودش خونش خوبه میخواد عوضش کنه به راحتی میخره 

خدایا ،خودت من را از شر بندگان حسود و بخیل در امان نگهدار ، تو حافظ منی 💗
کی آخه الان چند ساله میگن ریزش 

طلا سرمایه گزاری امنه،صحبت از ریزش خنده داره،اصلاح بله ریزش خیر

ریزش یعنی بشه گرمی ۸۰۰،۷۰۰ !میشه؟

با قیمت جهانی انس طلا و دلار فعلی خیر

تاپیک های آموزشی بورس😊 فقط در تاپیک های اقتصادی🧐 آقا هستم🙏
2706