2726
عنوان

شوهرم بهم گفت ج ن د ه!

3215 بازدید | 130 پست

بچه ها من یه سال پیش عقد دایم کردم ولی ثبت شناسنامه ای نشد و با شاهد و اینا تو خونه آخوند آوردیم و مهریه مم۳۱۴تا شد با مادرشوهرم مشکل داشتم خیلی اذیتم میکرد اخرین بارم بهم گف از خونه م برو بیرون و شانس اوردم هواپیما بود برگردم شهرم و شوهرمم هیچکاری نکرد فقط رسوندم فرودگاه و بعدشم مامانش به مادرم زنگ زد توهین کرد و هم به خودم و ما هم جوابشو دادیمحالا شوهرم چون مادرش دیگه راضی نیس میخواد طلاقم بده البته بهونه ش اینه با خودم مشکل داره اما اینطور نیست واقعامن نمیدونم این وسط بدون ثبت کردن ول کنم برم یا درخواست ثبت بدم و مهریه مو بگیرم؟

بگیر مهریتو 

درلبخند یع دختر هزار کلمه پنهان است....                                مهم نیست که ما ب اجدادمان افتخار میکنیم مهم این است ایا انها به ما افتخار میکنند!!!!                                                      https://harfeto.timefriend.net/16231663520001 لینک چالشم حرفی درد دلی انتقادی چیزیی دارین بگین                                                  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

درخواست ثبت بده مهريتو بگير 

وقتي همه زندگيت ميشه يه دختر .......٥سال عمرمو گذاشتم پاش .من ميدونم با يكي ديگه س.ميدونم اون منو لو داده .ميدونم اون لو داده. ميدونم منو ديگه نميخواد ،ولي من الان دلم پر  ميكشه واسه اينكه يه بار ديگه ببينمش.ديالوگ متري شيش و نيم insta:Yasivoroojak 

عقدتون ثبت نیس و رابطه ی کامل داشتین؟

😒😒باید ثبت کنی

اینطوری بدمیشه برات ک

برااینده تدمنظورمه

صبر تلخ است...ولیکن بَرِ شیرین دارد...⚘خدای خوب ومهربونم،از تو درخواست میکنم،ک توبهترین اجابت کننده ای🌸از توکمک میخوام،ک توبهترین یاری رسانی🌱ازتورزق حلال میخوام،ک توبهترین روزی رسانی🌻خدای خوب ومهربون مراقب همه ی مامانا وتودلیاشون باش🌸

ثبت نشده اینقدر بش رو دادی هرچی میخوا بگه رابطه هم باشه بعدم راحت ول کنی بری مم بودم به غلط کردن مینداختمش مگه زندگی ادم بازیه

#اهدای عضو_اهدای زندگی من حامی اهدای عضوم    
2706