2733
2734

عزیزم این یع چیز طبیعی هست که حتی مردا هم دارن.واسه چاقی لاغری هست.اعتماد به نفس داشته باش.اگه قرار باشه مردی رو انتخاب کنی که فقط خوشگلی و بدنت مهم باشه اصلا بع درد زندگی نمیخوره.

سر بر شانه خدا بگذار تا قصه عشق را چنان زیبا بخواندکه نه از دوزخ بترسی و نه از بهشت به رقص درآییقصه عشق “انسان” بودن ماست . . .

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم خودت رو هرجور که هستی بپذیر و دوست داشته باش.

این موارد تنها در صورتی زیاد به چشم میاد و دیگران روش زوم میکنند که خودتون روش زوم باشید و اون رو نقص بدونید. سعی کنید تا اونجا که میشه زیباتر شوید.. اما در نهایت خود را همانگونه که هستید دوست بدار و بدون قطعاً زیبایی و با اعتماد به نفس کاری کن که دیگران هم زیبایی های شمارو ببینند🌹😘😘

2728
2738
نه خیلی ولی رو اعصاب خودمه بیشتر 

بابا بیخیالش باش طرف ۱۰۰کیلوئه اونوقت همچین با اعتماد بنفسه جلوی شوهرش من یه وقت فکر میکنم خوش هیکل تر از منه 

هرچی خودت حساس باشی و به زبون بیاری جلوی شوهرت و همش بگی بده رو اعصابمه فلانه مطمئن باش تو چشم اونم زشترین میشی

دیدم که میگمااااا

به نظر من این موضوع  مهمی نیست که به خاطرش قید ازدواج رو بزنی مردا خودشان هزار جور عیب و ایراد دارند مگه ما چیزی می گیم اعتماد به نفس خودت رو بالا ببر حتما اونقدر ویژگی خوب داری که ترک پوست اصلا به چشم نمیاد

2706