2703
2553
عنوان

تقسیم ارث

398 بازدید | 43 پست

سلام من خیلی از این قانون متنفرم 

برادرم با اینکه از خودم کوچکتر ارثش بیشتر از من می شه  خواستم بپرسم  مثلا   شما مبلغ ۴۰ میلیون فرض کنید   سهم من میشه ۱۰؟  

یا می شه ۱۵؟    اینو کلا چطوری باید حساب کرد؟ 

۲ به ۱

انقدر نفرین کردم چون واقعا حق ما خانم ها این نیس

من اصلا شاید عشقم نکشه شوهر کنم 

اومدن مهریه رو واسه ماها در نظر گرفتن که ساکت شیم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

وا. خب داداشت بزرگ میشه دیگه. نفرین نداره ک

بیخیال. ب این نابرابری منم معترضم اما همش میگم هرچی حقمه مال داداشم باشه. از اونور ب شوهرمون دوبرابر میرسه ک مال ماست دیگه 😉

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊

مهریه رو هم چقد میدن با سکه ۱۱ ملیونی 😒

بعدشم اون مربوط ب شوهره

قبلا دیه مونم نصف بود باز جدیدا برابر شده

مادر بزرگم همیشه میگفت ننه ، خوشبختیتو هیچوقت جار نزن!نزار کسی بگه خوشبحالش همین خوشبحالش گند میزنه به زندگیت                                                                                                                                                           
شنیدم مطمن نیستم گفتن طبق قانون جدید دیگه همه برابر می گیرن

نه. همون مث سابق 2ب1

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
2714
عزیزم.تاز عضو شدی تایپیک جنجالی نزن کاشکی یخورد تحقیق میکردی بعد تایپیک میزدی الان ارث برار شد.قانو ...

طبق کدوم قانون برابر شد؟ 

نشده جانم

عزیزم.تاز عضو شدی تایپیک جنجالی نزن کاشکی یخورد تحقیق میکردی بعد تایپیک میزدی الان ارث برار شد.قانو ...

عزیزم اون دیه اس 

اشتباه تحقیق کردی

مادر بزرگم همیشه میگفت ننه ، خوشبختیتو هیچوقت جار نزن!نزار کسی بگه خوشبحالش همین خوشبحالش گند میزنه به زندگیت                                                                                                                                                           
مهریه رو هم چقد میدن با سکه ۱۱ ملیونی 😒 بعدشم اون مربوط ب شوهره قبلا دیه مونم نصف بود باز جدیدا ب ...

مهریه مون هم تازه اگه بخوایم بگیریم هر 6 ماه یه سکه شده 😂😂  

2706