2726

۲۱رفتم تست بتا دادم ۸۲۱ بود

امروز تست دادم شده ۱۰۰۰

خیلی نگرانم یعنی مشکلیه؟باید چکار کنم😔😔

ی پاندای ۴۸کیلویی 😍😊مامان یه دونه برف کوچولو😍

چرا همش میری تکرار میکنی

خودت استرسو به خودت منتقل میکنی

ی بار رفتی تا سونو قلب صبر کن

مادر بزرگم همیشه میگفت ننه ، خوشبختیتو هیچوقت جار نزن!نزار کسی بگه خوشبحالش همین خوشبحالش گند میزنه به زندگیت                                                                                                                                                           

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

این داستان تکرار ازمایش بتا خیلی بیخوده اصلااا جدیش نگیر 

من سر اولی که یبار از دادم سر دومی هم کلا فقط بی بی چک🙄

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این باغ بنشسته در کمین پرنده اید پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 
یعنی نگران نشم؟

اصلا و ابدا

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این باغ بنشسته در کمین پرنده اید پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 

عزیزم حتما برو دکتر من داشتم دوبارم که یکیش پوچ بود یکیش خارج رحمی اگر دوبرابر نشه حتما مشکل داره حرف نی نی سایت ول کن فوری میگن همه چی گل و بلبله حتما برو دکتر من خارج رحمی همینطوری دیر رفتم لولم از دست دادم حتما برو تاکید میکنم منی که دوبار تجربشو داشتم

2706