2733
2734
عنوان

من یه عدد حسودم😒

582 بازدید | 62 پست

شوهرم امشب با دوستاش رفت بیرون بااینکه قبلش نظرمو پرسید و خودم اوکی دادم اما قبل رفتنش دلم گرف و مدام بهش غر زدم و بهانه گیری کردم وقتی ام رف گریم گرف. حسودیم شد. تو عقدیم. دیشب پیشم نبود امشب دوس داشتم باشه

میدونم کروناعه و نگید.رفتن یه شام بخورن برگردن

خدا با ما نشسته چای مینوشه... 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

شوهراتون و غل و زنجیر نکنید

وگرنه ازتون زده میشه

با دوست پسراتون میرید مسافرت؟ من یبار بابام فهمید با دوست پسرم تلفنی حرف میزنم با نیسان از روش رد شد بعد من و با اسید غسل داد الان پوست ندارم   
2738

خداروشکر میدونی کروناس من همش استرس داشتم نمیدونی

مادر بزرگم همیشه میگفت ننه ، خوشبختیتو هیچوقت جار نزن!نزار کسی بگه خوشبحالش همین خوشبحالش گند میزنه به زندگیت                                                                                                                                                           

میدونم میدونی کروناعه.... و نمیگم

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔
این جمله اخر میدونم کروناعه رو همه میگن جدیدا تا بهشون حمله نکنن😂

اینو میگن ادم بیشتر عصبانی میشه

مادر بزرگم همیشه میگفت ننه ، خوشبختیتو هیچوقت جار نزن!نزار کسی بگه خوشبحالش همین خوشبحالش گند میزنه به زندگیت                                                                                                                                                           
2706