2726

کسی هست الان اقدام باشه؟از کرونا نمیترسین ؟ من میخوام شهریور اقدام کنم میترسم تا پاییز کرونا شدید تر شه .از طرفیم تنبلی تخمدان دارم واسه همین میترسم دیر شه .۲۴ سالمه .۲ ساله عروسی کردم.شوهرمم میگه بمونیم بعد کرونا میگم اخه ۲ سااال صبر کنیم؟؟ 

به حباب نگران لب یک رود قسم ؛ و به کوتاهی آن لحظه شادی که گذشت ؛غصه هم میگذرد. . .

عزیزم الان اگ اقدام نکنی بعد کرونا لابد ویروس زامبی میفرستن تو جامعه ،مگ ما روزای ارومم داشتیم؟ 

در زندگی از تصور مصیبت های بیشماری رنج بردم که هرگز اتفاق نیفتادند...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

آینده رو نمیشه پیش بینی کرد شاید اوضاع بدتر شد 

حداقل اون بچه هست ک دلت خوش باشه 

نمیدونم من ک جات بودم اقدام میکردم تو این اوضاع داغون یه دلخوشی داشته باشم 

الان لحظه شماری میکنم تا تولد پسرکم

میشه برای برآورده شدن حاجت قلبیم یه صلوات بفرستین؟من همیشه براتون دعا میکنم ک حاجت روا بشین و غم و غصه از دل همه خانوما بره چون خانوما خیلی دلاشون نازکه و تحمل غصه ندارن...الهی هیچوقت غم به دلتون راه پیدا نکنه

ب نظرم باید اقدام کنی شما از طرف تنبلی داری از طرفی ۲ساله عروسی کردی و نباید فاصله زیاد بیوفته و از طرف دیگه ب طور طبیعی ممکنه دیر بگیره

🌸 بِـسْمِـ اللهِ الـرَحْمـٰانـِـ الـرَحـيـمْـ 🌸بالاخره یه روز سرد دی ماه که آفتاب از لا به لای شاخ و برگ درختان خودشو نشون میده...قبل از ظهر دختر قشنگم به طور طبیعی پا به این دنیا میذاره و خونوادمونو سه نفره میکنه👨‍👩‍👧 اون روز بهترین روز زندگیه منه...باهم دیگه همون روز مرخص میشیم و همه‌ی اون چشم انتظاریا تموم میشه...ان شاءالله🙏
عزیزم الان اگ اقدام نکنی بعد کرونا لابد ویروس زامبی میفرستن تو جامعه ،مگ ما روزای ارومم داشتیم؟  ...

نمیدونم چی بگم والا 

واسه جون خودم نمیترسم ولی بچم طوریش بشه خودمو نمیتومم ببخشم

به حباب نگران لب یک رود قسم ؛ و به کوتاهی آن لحظه شادی که گذشت ؛غصه هم میگذرد. . .
ب نظرم باید اقدام کنی شما از طرف تنبلی داری از طرفی ۲ساله عروسی کردی و نباید فاصله زیاد بیوفته و از ...

اره درسته به شوهرم میگم اقدام کنیم حالا از کجا معلوم ماه اول بشه!!

بنظرم الان نیار .چون هم برا خودت خطرناکه هم بچه 

زنای باردار ریسکشون بالاس 

تازع دیده شده ک بچه هم تو شکم مادر کرونا گرفتع.شما ک انقد موندی چن ماهه دیگه هم بمون.

تو اخبار خوندم ک ی خانوم باردار کرونا گرفته بود بعد زایمان خودش میمیره و بچش زنده مونده😑😑😪😪😪

چشمات ببند ...وانمود کن نمیبینی...تا ارامشت بهم نخوره...  
بنظرم الان نیار .چون هم برا خودت خطرناکه هم بچه  زنای باردار ریسکشون بالاس  تازع دیده شد ...

از همین چیزا میترسم دیگه😑تازه فکر کن من گیلانم الانم شهرمون وضعیت قرمزه😭😭😭

2706