2737
2734
عنوان

خوبه يه چاقو بكنم تو شكمم 😐

1898 بازدید | 59 پست

بچه ها هيچ راه بدون درد كه فايده نداره من ١٢ سال پيش ٢ ميخ رفت توي شكمم و عمل كردم. چند روز پيش هم عمل چسبندگي كردم و بخيه هاشم كشيدم. ميگم خوبه تا زياد جوش نخورده زير بخيه ها يه چاقو بكنم اينجوري هم نميميرم هم خاهرم نمياد خونم فقط ممكنه بگن بخيه ميخاد و بعدشم كه چون بخيه داره نميفرستنش خونه من 😊 چاقو ميوه خوري كه اشكالي نداره بكنيم. فقط چجوري چاقو رو بكنم دردم نياد؟ چند سانت بكنم؟ چه چيزي به دكترا و اورژانس بگم؟

پ.ن: واسه فهميدن جريان ٢ تاپيك قبلم كه خاهرم مرخص ميشه رو بخونين

من جدي جدي رفتم انحام بدم

خدا بهتون سلامتي بده خوشگلا ❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
چرا میخوای اینکارو کنی؟

من آسم دارم خاهر كرونا داره. درست نميتونه راه بره يا غذا بخوره. هر چقدرم رعايت بكنم نميشه. بايد حركات فيزيوتراپي انجام بدم در تماس ١٠٠درصد باهاشم حتما ازش ميگيرم

نه چاقو خطرش بیشتر از کروناست همون کرونا بگیری بهتره خوب میشی بعد چن روز😐

من یه دختر ۱۸ ساله ام. دوست دارم با عقل و حرفم سنجیده بشم تا سن کمم❤نظر شما همیشه محترمه و احترامت قطعا واجبه.اما در قبال احترام انتظار احترام ازت دارم دوست خوبم❤تو تاپیکای ادبیات و ترسناک تگم کنید ممنونتونم

یادداشت: آنها که موهای صاف دارند فر می‌زنند و آنها كه موی فر دارند موی‌شان را صاف می‌كنند ...عده‌ای آرزو دارند خارج بروند و آنها كه خارج هستند برای وطن دلشان لك زده و ترانه‌ها می‌سُرايند...مجردها می‌خواهند ازدواج کنند متأهل‌ها می‌خواهند مجرد باشند! عده‌ای با قرص و دارو از بارداری جلوگيری می‌كنند و عده‌ای ديگر با قرص و دارو میخواهند باردار شوند!لاغرها آرزو ﺩﺍﺭﻧﺪ چاق بشوندو چاق‌ها همواره حسرت لاغری را می‌كشند شاغلان از شغلشان می‌نالند بیکارها دنبال همان شغلند فقرا حسرت ثروتمندان را می‌خورند ثروتمندان دغدغه‌ی نداشتن صفا و خون‌گرمیِ فقرا دارند؛ افراد مشهور از چشم مردم قایم می‌شوند مردم عادی می‌خواهند مشهور شده و دیده شوند! سیاه‌پوستان دوست دارند سفیدپوست شوند و سفیدپوستان خود را برنزه می‌کنند ...و هیچ‌کس نمی‌داند تنها فرمول خوشحالی این است: "قدر داشته‌هایت را بدان و از آنها لذت ببر" قانونهای ذهنی می‌گویند خوشبختی یعنی "رضایت"، شکرگزاری؛مهم نیست چه داشته باشی یا چقدر، مهم این است که از همانی که داری راضی و شکرگزار باشى ...آنوقت ”خوشبختی❤️ ...!
نه چاقو خطرش بیشتر از کروناست همون کرونا بگیری بهتره خوب میشی بعد چن روز😐

نه خوب نميشم هم بار دومه ميگيرم هم آسم دارم ميميرم مطمئنم ميميرم. چاقو مگه خطر داره؟ ضد عفونيش ميكنم

خواهرت خب چرا میاد خونه شما؟ 

من یه دختر ۱۸ ساله ام. دوست دارم با عقل و حرفم سنجیده بشم تا سن کمم❤نظر شما همیشه محترمه و احترامت قطعا واجبه.اما در قبال احترام انتظار احترام ازت دارم دوست خوبم❤تو تاپیکای ادبیات و ترسناک تگم کنید ممنونتونم
2706