2737
2734

پیمانه من فنجونه

مواد لازم :

شیر ۴ پیمانه

آب نصف پیمانه

شکر یک‌پیمانه سر خالی

نشاسته یک سوم پیمانه 

گلاب نصف پیمانه

زعفرون و کاکائو در صورتی که دوست دارید رنگی باشه به مقدار لازم

طرز تهیه:

اول نشاسته و آب و با هم خوب مخلوط کنید تا نشاسته حل بشه (نشاسته تو شیر خوب حل نمیشه ) بعدش از یک صافی ردش کنید بریزید تو قابلمه ی کوچیک نچسب (فقط روی یا مس نباشه رنگ دسر عوض میشه ) همه مواد رو قاطیش کنید به جز گلاب و زعفرون و کاکائو. روی شعله ملایم بزارید مرتب هم بزنید که گلوله گلوله نشه تا وقتی که قوام بیاد و رد قاشق روش بمونه حالا نوبت گلابه بزنید داخلش خوب مخلوطش کنید . اگر میخواید سفید باشه که الان بریزید تو ظرف دلخواهتون اگر میخواید زعفرونی یا کاکائویی باشه الان بهش اضافه کنید . کاکائو رو یه کم تو شیر حل کنید بعد بهش اضافه کنید . اگر میخواید سه رنگ باشه سه قسمت کنیدش به یکی زعفرون به یکی کاکائو بزنید یکی رو بریزید تو ظرف یه کوچولو تو یخچال بزارید خیلی کم اون دو تا رو هم بزنید تا نبنده چون زود میبنده بعد از تو یخچال در بیارید لایه بعدی دو باره یه کوچولو بمونه دوباره لایه بعدی ۴تا۵ ساعت تو یخچال بمونه اگه تو قالبه تا قشنگ برگرده ولی اگه تو ظرف هست یک ساعتم کافیه

این یک رنگش

این دو رنگش

اینم سه رنگش

برای چراغ های همسایه هم نور آرزو کن بی شک حوالی ات روشن تر خواهد شد

چ کدبانو

افرین

ایران قراره ماهواره بفرسته فضا!!!!!  فکر کنم قراره روسری سر زهره کنن  😂😂😂    *   اونکیه در حد پیام دادن وابسته میشه همونیه که دلستر بخوره مست میشه*      «   به جای اینکه بگی کرونا خر است بتمرگ تو خونت😒کرونا خر نیست خر تویی هموطن😏»

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

نشاسته گل یا پودری؟🤓

در تاریخ 9/9/99 بهترین اتفاق زندگیم خواهد افتاد    ایشالا تا اون موقع خونه خریده باشیم ، و واکسن کرونا کشف شده باشه   .                                 Kiyanaa@ عاشقتم عنچوچک💕

مرسی شات گرفتم 😚

۹/۹/۹۹بهترین اتفاق زندگیم افتاد .....😍😍😍عاشق داداشیمم  که تو تمام مراحل زندگی دستمو گرفت ..همراهم بود ....بهم ثابت کرد که هنوزم مرد خوب وجود داره ...داداشی یه دنیا دوستت دارم ...مرد ترینی
2738

شیر ۲ یا ۴

؟

hasti😛😎🐍ببخشید درخواست دوستی جدید قبول نمیکنم 💔ممنون میشم درخواست ندید تا شرمنده نشم😘❤باردار نیستم تیکر رسیدن به هدفم هست دوستان ❤💃                                                        احساس میکنم یک فضانورد تو اقیانوسم!!!🙂🙃
2706