2737
2734

سلام چجوری با جگرسفید گوسفند غدادرست میشه یعنی چجوری درستش کنم؟

بیاواین پخش وپلا را تو جمعش کن😞                                     دوریت داره بدمیسوزونه توکمش کن😭🙏
منظورت سس گوسفنده اگه اره باید بریزی دور کثیفه

نه گلم منظورم ریه های گوسفنده

بیاواین پخش وپلا را تو جمعش کن😞                                     دوریت داره بدمیسوزونه توکمش کن😭🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

جگرو ریز ریز کن بریز تو‌قابلمه ابم‌بذار بپزه کفشو بگیر بعد چندتا پیاز خردکن توش روغنم بریز اگه دوس داری چند تیکه دنبه هم ریز کن بریز توش وقتی پخت و ابش تموم شد بذار تو‌روغن خودش سرخ بشه یکم بعدنمک بزن و با سیب زمینی سرخ کرده مخلوطش کن دو سه دقیقه تفت بخوره و تمام

2731

اول ابپز کن خوب ک پخت البته قبلش خوردش کن بعد از پخت کامل پیازاتو تفت بده پیاز زیاد خوب ک سرخ شد جیگرات  اضافه کن اودیه و بعدم رب ی لیوانم بزار خوب باز لپزه و ابش کامل کشیده بشه و با لیمو ترشی و سبزی و نون نوش جان کن

2738
سيب زميني نگيني سرخ كن  اونم نگيني كن هم اندازه سيب زنيني ها بعد ادويه بزن و سس قرمز خيلي خوشم ...

دیگه لازم نیس قبل سرخ کردن بپزمش؟

من چرخش می کنم سرخ می کنم با پیاز فلفلم بهش بزن بخور چیز میز زیاد بزنی مزه اش میره اگه کم بود قارچ هم بهش بزن من دوست ندارم رب بزنم تو دوست داشتی بزن

🏴« السَّلامُ عَلَیْکَ یا اَباعَبْدِاللهِ الحُسِین، اَلسَّلامُ عَلَیْکَ وَ رَحْمَةُ اللهِ وَ بَرَکاتُهُ».یه سلام کوتاه به امام حسین علیه السلام هست که ثواب 20 حج قبول رو داره و به روایتی 99 حج پیامبر چرا حج؟ چون حج یکی از جامع ترین عبادات در اسلام هست.... ما با هر گناهمون اعمال خیرمون از بین می ره ولی اینجا چون حج پیامبر در اعمال ما نوشته شده حتی اگر گناهم خدای نکرده بکنیم این عمل عمل پیامبر هست و پاک نمی شه و تا اخر با ماست  التماس دعا
2706