2737
2734

100درصد راضیم 

هیچوقت نشده

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

بچه هااا من از سن ازدواجم گذشته هیچ از سن طلاقمم گذشته😂😂😂تمام همکلاسیم طلاقم گرفتن😂😂😂

با کسی باشید که خودش بخواد مال شما باشه خودش بخواد فقط شما یه نفر تو زندگیش باشید خودش همه اضافه کارای دورشو حذف کنه...اینکه بخوای یه نفرو از چنگ این و اون در بیاری مفت نمی ارزه...😉خودتو پیدا کن گوربابای نیمه ی گمشده😎
2738

سلام میشه لطفا واسه تاپیک اخرم گزارش بزنید واسه حاجت رواییتون صلوات می فرستم .اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل وفرجهم .اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل وفرجهم .اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل وفرجهم

🙂

100درصد راضی هستم.. خب راستش. منم میتونستم با خودم فکر کنم که چرا با یه آدمی مثل رونالدو ازدواج نکردم ولی ملاک اصلیم عشق گذاشتم... تفاهم هم اصلا با هم نداریم.. حتی یک درصد.. ولی همدیگرو دوست داریم.. و موقع دعوا ها انقدر گیس و گیس کشی میکنیم که یا قانع بشه یکیمون یا بگیم ولش کن.. هرکس نظر خودش و برای خودش نگه داره 

اره خب طبیعیه،هیچکسم 100درصد راضیی نیست، چ زن چ مرد

عاشق امضاتم واقعن حال من همیشه همین بوده

خدایا شکرت بابت گل پسری ک بهم دادی همیشه توخواب و بیداری محافظش باش 🤗امیدوارم تک تک منتظرا دامنشون سبز بشه 👩‍👦‍👦👩‍👦👩‍👧‍👧👩‍👧‍👦👩‍👧🙏💋واسه سلامتی پسرم یه صلوات بفرس چیزیش نیست فقط میخام همیشه صحیح وسالم باشه (ممنون از همگی)😍جواب یه سری کاربرای عقده ای که از تربیت خانوادگی درست  بهره مندنیستن رو نمیدم چون دلم نمیخواد سطح خودمو با جواب دادن به آدمای بی ارزش پایین بیارم😊 جواب ندادم دلیلشو بدون😉
2706