2726
عنوان

واقعا که🥺

| مشاهده متن کامل بحث + 487 بازدید | 54 پست
همه ی حرفات درسته بعضیا مریضن کلا😑 ولی اینکه میگی نظرت برای خودت قبول ندارم چون تاپیک زدیم که نظر د ...

آخه یکی عاشق گربه اس وقتی عکس گربشو میزاره و بهش عشق می‌ورزه نباید اینارو گفت

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
حالا خیلی پیش نیومده که بقیه ام تایید کنن  ولی در کل خیلی ناراحت میشم خب من دوسش دارم دیگه&nb ...

جوابشونو نده عزیزم

پیشیتم خیلی نازه😍

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   

آره منم عاشق گربه ام، به نظرم وقتی یکی تاپیک زده عکس گربه ی خودشو گذاشته درست نیست بیایم تو تاپیکش اه و پیف کنیم.

⚠️ اولین درس اقتصاد: منابع و امکانات محدودن. ⚠️ اولین درس سیاست: اولین درس اقتصاد رو نادیده بگیر‌. ⚠️ بند و بار برای چهارپایان استفاده میشه، نه برای انسان. انسان بند و بار نداره، ارزش و چهارچوب داره. 

خب حالا کار اشتباهی میکنن اگه بگن بدم میاد ولی خب یکی بگه میترسم چه اشکال داره که اون خانوم ناراحت میشن🥴

شکر خدا که نام علی در اذان ماست...⁦❤️⁩

آره من اون تاپیک خاطرات فقیرانه رو میخام 😥😥

❤ تاپیک 💪مانکن های زیبا💪 ❤ سرگروه خزان_نارنجی ❤ زیر گروه قرمز ❤ وزن اول ۸۵ ❤ وزن هدف ۵۵ ❤ شروع ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ ❤ استارت شروع دوم ۱۹ آبان ۱۴۰۱ ❤ وزن شروع ۷۶ ❤ وزن هدف ۵۵ ❤ تاریخ شروع مصرف قرص امشب ۱۹ آبان ۴۰۱ 😅❤ یعنی یادم می مونه ؟ 😅 یه شب در میان 😅❤
خب حالا کار اشتباهی میکنن اگه بگن بدم میاد ولی خب یکی بگه میترسم چه اشکال داره که اون خانوم ناراحت م ...

خب میترسه چرا میاد ببینه

من اگه از چیزی بترسم نمیرم سراغش که بخام بگم وای میترسم

Instagram📷me_in_netherlands 

میخاستم تا آخرش بخونم 😥

خیلی برام آموزنده بود 

واقعا که

❤ تاپیک 💪مانکن های زیبا💪 ❤ سرگروه خزان_نارنجی ❤ زیر گروه قرمز ❤ وزن اول ۸۵ ❤ وزن هدف ۵۵ ❤ شروع ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ ❤ استارت شروع دوم ۱۹ آبان ۱۴۰۱ ❤ وزن شروع ۷۶ ❤ وزن هدف ۵۵ ❤ تاریخ شروع مصرف قرص امشب ۱۹ آبان ۴۰۱ 😅❤ یعنی یادم می مونه ؟ 😅 یه شب در میان 😅❤
2706