2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

تهران نیستم اما از پاسداران خیلی خوشم میاد

یه دونه برادرم ۸تیر فوت شد توی روز تولدش و ۱۵تیر عقدش بود اگه دلت خواست براش فاتحه و صلوات بفرست اسمش ابوالفضل پسر عیسی اگه خوندی بگو تا برات آیت الکرسی بخونم 
خط متروش داره راه میفته داره دقیقا دور میدون صنعت ایستگاهش هست من سال آخر دانشگاه بودم دیگه تکمیل ...

راه افتاده عزیزم دو سالی میشه

عضو گروه زرد. وزن فعلی ۶۹.۵۰۰ هدف اول ۶۵ هدف دوم ۶۲ هدف اصلی ۵۹

پاسداران مخصوصا" دروس، شهید عراقی هم خیلی سرسبز و باصفاس، ولی ترافیکش آدمو دیوونه می کنه!

من غرب رو نمی شناسم، یه سال پونک بودم، خیلی منظمه خیابون بندی هاش و مراکز خریدش عالیه، ولی دسترسیم از خانواده و فامیل و همه چیزایی که بهشون وابسته بودم دور شده بود، برگشتم شرق! ببین کجا دسترسیت راحت ترع با جاهایی که باید مرتب بری بیای

تعجیل در فرج امام زمان (ع) صلوات. خدایا نایب به حق امام زمان و زعیم شیعه امام خامنه ای عزیزم رو تا ظهور حجت در پناه خودت حفظ کن و دشمنان کشورم رو یا هدایت کن یا نابود. خدایا منو تو ظهور امام زمانت سهیم کن، آرزومه دنیای بعد از ظهور حجتت رو ببینم ان شاءالله   
2706