2410
2553

بچ ها چرا بعضی از آدما اینقدرررر اشغالن

من ی سری لوازم اینترنتی میفروشم

ی آقایی ی مبلغی ازم خرید کردن مال یکی از داهاتای خیلی دور افتاده

با پست براشون ارسال کردیم ک تحویل نگرفتن و نمی‌دونم بستشون چیشد

امروز بهم گفت میرم شکایت میکنم شماره کارتی که ازت دارم رو مسدود میکنم

خواستم بدونم ب راحتی می‌تونه شکایت کنه و حسابم بلوک شه یان.؟اصلا حوصله دونگی برای شکایت ندارم

کد پیگیری مرسوله ای ک ک براش فرستادم رو دارم 

نه وقتی فرستادی مدرک داری هیچ کار نمیتونه کنه کد مرسوله به اسم و ارسال کردی 

⁦♥️⁩سایه ات از سر ما کم نشود حضرت یار ⁦♥️⁩خوشبخت خوشبختم ،😍⁦❣️⁩سوالی درمورد سگ و گربه و هرسوالی که درمورد حیوانات داشتید در خدمتم 😊 ⁦❤️⁩کاربر جدید نیستم بچه خوبی هم هستم 🤨 ولی با یه حرف ترکیدم⁦🤦🏻‍♀️⁩ روزی که ازم تاپیک فعالیت نبود بدونید الفاتحه واسه شادی روحم فاتحه بفرستید 😬😍

خب بزن ببین بسته کجاست

خوشگلم مامان منتظرته،زودتر بیاتو دلم😢خداروشکرتیرماه فهمیدم مامان شدم الان منتظرم برم صدای قلبتو بشنوم معجزه ی من😍قشنگترین صدای عمرم شنیدم،حالامنتظره اولین لگدهام😍اولین لگدهارو حس کردم،الان منتظره  دیدن روی ماهتونم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

مرسوله زدی زده تحویل داده شده ؟!

⁦♥️⁩سایه ات از سر ما کم نشود حضرت یار ⁦♥️⁩خوشبخت خوشبختم ،😍⁦❣️⁩سوالی درمورد سگ و گربه و هرسوالی که درمورد حیوانات داشتید در خدمتم 😊 ⁦❤️⁩کاربر جدید نیستم بچه خوبی هم هستم 🤨 ولی با یه حرف ترکیدم⁦🤦🏻‍♀️⁩ روزی که ازم تاپیک فعالیت نبود بدونید الفاتحه واسه شادی روحم فاتحه بفرستید 😬😍
2714

کد مرسوله اون طرف بده من برات بزنم ببینم کجاس 

نوشت ک تحویل داده نشد

خوب برگشت خورده پست خودش اگه اونجا نباشه برگشت خورده به خودتون 

شما بايد پيگيري ميكردين كد رهگيري كه دارين عزيزم!!فرستادين و ول كردين به امون خدا؟

من همون 🧚🏻‍♀️arstar سابقم🙋🏻‍♀️تركوندنم نامردا☹️تركيدنمم بخاطر زدن حرف دل خودم و شماها بود❤️فداي سرتون👑👑
2706