2737
2739

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

فوايد بالا بردن اطلاعات عمومي

مضرات بيشتر كردن تجمل گرايي و شو اف هاي فيك و الكي

دلسرد كردن مردم عادي توسط بلاگراي بيسواد عزيزمون توسط پول مفت

و .....

من همون 🧚🏻‍♀️arstar سابقم🙋🏻‍♀️تركوندنم نامردا☹️تركيدنمم بخاطر زدن حرف دل خودم و شماها بود❤️فداي سرتون👑👑

خوبیش اینه ک بعضی مسائل زناشویی خوبی رو اموزش میده بدیش اینه ک هر چیزی ممکنه ببینی نظرت راجب تیپ همسرت یا زندگیت عوض بشه این حالا نظر منه 

از آن روزی ک خوردم سیب زمینی 😋دیگ دلم نیومد نخورم 😈انقد خوشم میاد وقتی روی اون زنگوله بغل علامت میاد میام میبینم لایک خوردم 😁وقتی ببینم ریپ کردین ذوق میکنم 😈انگا کلی سیب زمینی سرخ کرده گذاشتن جلوم😁 شمارو ب خدامیشع لطفا برای حل مشکلاتم و خونه دار شدنم یه صلوات مهمونم کنید 💛اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم 💕نفس باد صبا مشک فشان خواهد شد 🍫آدم پیر به یکباره جوان خواهد شد 🍫نمدونم چ ربطی داره ولی گفتم شاید درس عبرتی بشه برای ایندگان🙄😜
2738

یه سری چیزا هستن جنبه تفریح و سرگرمی دارن

مثل اینستاگرام

مثل اینکه مثلا آدم میره رستوران غذا میخوره

تو رستوران غذا خوردن فایده ای نداره ضرری ام نداره 

ولی چون جالبه آدم انجام میده آدم میتونه تو خونه ام غذا بخوره 

اینستاگرام هم همینه 

من ازش بعنوان سرگرمی و تفریحم استفاده میکنم

Instagram📷me_in_netherlands 

فایده ک نداره همش ضرره

داشتیم باهمسرم پاک کردیم

بحثتون رو با ادم معلوم الحال بااین جمله خاتمه بدین...تو ن شعورشو داری ک حرف منو بفهمی و ن سوادشو داری ک منو قانع کنی!!!!!!پس بیخیال           ازونجایی ک شان و شخصیتم اجازه نمیده باهات همکلام بشم تنهات میذارم🙂 

تنها ضرر. حسرت خوردن همین ..ماشالله لباس و وسیله طرف و مبل و..خونه های بزرگ شیک ...

امضای قبلم برآورده شده با دعای شما نینی سایتی ها ...خونه ام سه خوابه شد😊 ....امضا جدیدم صلوات بفرستید برا رفع مشکلات نینی سایتی ها ..لطفا🤗
شوهرم خیلی مخالفه من دلم میخواد داشته باشم😔😔

ای داد بعدها پشیمون میشی ک چرا الکی میخواستی همچین چرت و مزخرفی داشته باشی

بحثتون رو با ادم معلوم الحال بااین جمله خاتمه بدین...تو ن شعورشو داری ک حرف منو بفهمی و ن سوادشو داری ک منو قانع کنی!!!!!!پس بیخیال           ازونجایی ک شان و شخصیتم اجازه نمیده باهات همکلام بشم تنهات میذارم🙂 

هم میتونی باهاش پول در بیاری و استفاده اموزشی ازش ببری

و بدیش اینه تجمل گرایی و مقایسه زندگیت با زندگی بلاگرا ک عیونی و تجملاتی هستند

و ناامید ب زندگی

دوستم برای خونه دارشدنم یه صلوات میفرستی❤️   همراه چالش بهاری فیت شو وزن الان۷۹      👈هدف اول ۷۵     👈هدف دوم ۷۰   👈 هدف سوم ۶۵   👈هدف آخر ۵۵ 💪 
2706