2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

رو جعبش کامل توضیح داده

‏خیلی دلم میخواد تو مکالمه از واژه(( اشتباه به عرضتون رسوندن)) استفاده کنم ولی همیشه هول میشم و میگم گوه خورده کی گفته :|                                                                          وقتی یه اتفاق بد برای یه ایرانی میافته دو دسته وجود دارند_خودش و اطرافیانش که اعتقاد دارن چشم خورده _دشمنانش که اعتقاد دارن بالاخره خدا جوابشو داد😐😂
2738

من نمی‌دونم 😆

ولی دستورشو رو بسته زده

آره می‌تونی تو قابلمه درست کنی

⚠️ اولین درس اقتصاد: منابع و امکانات محدودن. ⚠️ اولین درس سیاست: اولین درس اقتصاد رو نادیده بگیر‌. ⚠️ بند و بار برای چهارپایان استفاده میشه، نه برای انسان. انسان بند و بار نداره، ارزش و چهارچوب داره. 

آره دستورش روشه، سه تا تخم مرغ رو هم بزن کف که کرد نصف لیوان شیر و یک سوم لیوان روغن رو اضافه کن و هم بزن و پودکیک رو آروم اضافه کن و هم بزن تا یه دست بشه، کف قابلمه رو چرب کن، حتما" کاغذ روغنی مخصوص کیک بذار دوباره روی کاغذو چرب کن موادو بریز روش و با شعله کم حدود یک ساعت بپز، یه خلال دندون بزن بعد یه ساعت اگه بهش نچسبید پخته

تعجیل در فرج امام زمان (ع) صلوات. خدایا نایب به حق امام زمان و زعیم شیعه امام خامنه ای عزیزم رو تا ظهور حجت در پناه خودت حفظ کن و دشمنان کشورم رو یا هدایت کن یا نابود. خدایا منو تو ظهور امام زمانت سهیم کن، آرزومه دنیای بعد از ظهور حجتت رو ببینم ان شاءالله   
ببخشید با قابلمه چطور باید بپزیم؟🤦🤦

مثل برنج دم کردن بریز توقابلمه و روشو دم کنی بزار زیرشو کم کن ...تو نت سرچ کن میاره قشنگ عزیز اگه باز سوال داری

اینجا مجازیه حداقل اینجا خوده واقعیت باش ....
2706