2726
عنوان

حامله نمیشم 😟بعد از یه سقط😔

577 بازدید | 49 پست

چیکار کنم 

اصلا سابقه نازایی نداریم ک 

تقریبا ۴ سالو نیمه ازدواج کردیم ولی یه سالو خورده ای هست اقدام کردم ک زیر نظر پزشک متخصص و با داروهای اون حامله شدم اما ب دوماهگی نکشید قلب تشکیل نشد و سقط کردم 

و تعجبم از اینه اخه چرا طبیعی و راحت مثه خیلیا حامله نمیشم؟ 

الانم ک دیگع دکتر نرفتم ۶  تا ۷ ماهه و طبیعی اقدام کردیم اما بازم حامله نمیشم 

اینم بگم ک پریودم منظم و ۳۳ روزه س و اینکه سایز فولیکولام کوچیکه چون دکتر اونموقه همش بهم آمپول تزریق میکرد تو یه زمان هایی ک فولیکولم اون ماه رشد کنه و بگیره

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
وای حکمت خدارو نمیفههمن تاپیک قبلی خوندم خانمه بچه چهارمشو با جلوگیری کاندوم و قرص باردارشده بود اون ...

اره بخدا 

خیلی بچه دوس داریم نمیدونم اصن بخدا چی بگم ک چرا ب ما بچه نمیده و همش استرس دارم نکنه نازا باشم

اره بخدا  خیلی بچه دوس داریم نمیدونم اصن بخدا چی بگم ک چرا ب ما بچه نمیده و همش استرس دارم نکن ...

نازا چیه این حرفو نزن بخدا همه چی بچه نیس بیخیال باش بش فکر نکن یهو میبینی بارداری 

خاله منم بد عروسیش یه سقط داشت بد هشت سال بچه دار نشد الان یه کوچلو چهار ماهه دار رفتیم پیش یه زنه براش دعا کرد براش شیرنی گوسفند بردیم شاید باورتون نشه یه نشانه سبز رو پاشه الهی قربونش برم 

ای خدا  ای جان ایشالله ک اینبار سالمو سلامت میاد بغلت

ممنون عزیزم برای شما هم باشه انشالله ولی نمدونی چقد ترسزدم دستام خیس عرقه 

یه بارداری پوچ و سقط از سرم گذشت؛ و دوباره یه سقط خودبه خودی، دعا کنید منم لایق مادر شدن باشم...
نه نمیشه عزیزم  باید ب یه اندازه ای برسن تقریبا بین ۱۸ تا ۲۲ فک کنم اما مال من اونموقه ها با آ ...

خب کاش بازم بری دکتر اگه یه بار باردارشدی بازم میشی نازا نگو ب خودت 

شوهرت مشکلی ندارع شوهرتم ازمایش بده حتما

جز بی حوصلگی هیچی نمونده واسم...
2706