2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چرا این تاپیکو میزنی؟ الان همه میگن سز شاید توهم نتونی انموقع بیا و درستش کن.. هزارتا استرس میدن بهت که طبیعی این میشه و اون میشه

یه روز یه گدا بوده که دونفر بودن هرروز بهش سر میزدن یکیشون هر روز بهش یه لگد میزد و یکیشون هرروز بهش پول میداد، یه مدت این دو نفر پیداشون نمیشه اونیکه لگده رو میزد شد آدم خوبه و اونیکه پول میداد بهش شد آدم بده چون چند وقت پیداشون نبود که بهش لگد بزنن یا پول بدن، مراقب باشین بیش از اندازه خوب نباشین چون یه روز نبودن خوبیتون یا کم شدن خوبیتون باعث بد دیده شدنتون میشه، ✓/// از طرف یه احمق که همیشه خوب بوده و ساده از بس بلا سرم اومده دیگه از خودم بیزارممممم بخاطر کودن بودنم و سادگیم، انشاالله یه روزی میاد میبینم که حقم گرفته شده و میام اینجا مینویسم🖤😭
2731
2738
خودم که سزارین اما از عوارض و این چیزا میترسم

خیالت راحت هر دوشون عوارض دارن

هیچکدوم بدون عوارض نیستن

معجزه اتفاق میفته.... خدایا شکرت .....خدا هر لحظه حافظ دخترم باش ❤️ خیلی دوستش دارم
من فک‌کنم اگه سرایطش بشه، طبیعی. 

چه عجب یکی طرفدار طبیعی پیدا شد

یه روز یه گدا بوده که دونفر بودن هرروز بهش سر میزدن یکیشون هر روز بهش یه لگد میزد و یکیشون هرروز بهش پول میداد، یه مدت این دو نفر پیداشون نمیشه اونیکه لگده رو میزد شد آدم خوبه و اونیکه پول میداد بهش شد آدم بده چون چند وقت پیداشون نبود که بهش لگد بزنن یا پول بدن، مراقب باشین بیش از اندازه خوب نباشین چون یه روز نبودن خوبیتون یا کم شدن خوبیتون باعث بد دیده شدنتون میشه، ✓/// از طرف یه احمق که همیشه خوب بوده و ساده از بس بلا سرم اومده دیگه از خودم بیزارممممم بخاطر کودن بودنم و سادگیم، انشاالله یه روزی میاد میبینم که حقم گرفته شده و میام اینجا مینویسم🖤😭
چرا این تاپیکو میزنی؟ الان همه میگن سز شاید توهم نتونی انموقع بیا و درستش کن.. هزارتا استرس میدن بهت ...

دکترم گفته هر کدوم که خودت بخوای و ترسی نداشته باش

اما خب منم باید یه تحقیقاتی بکنم دیگه

والا من لحظه اخر تصمیم گرفتم سزارین شم رفتم زایشگاه دیدم چقد جیغ میزنن وحشت کردم همونجا نظرم برگشت گفتم سزارین میخوام الانم دوره نقاهت  میگذرونم اگه تحمل درد داری طبیعی صد در صد بهتره چون هر دو اخر سختی خودشو داره طبیعی همون لحظه دردت تمامه اما سزارین تا یک ماه داری 

2706