2737
2734

شوهرم قبلا خوب بود ولی تازگیا دیگه اصلا مراعات نمیکنه انگارنه انگارکه کرونا هس😢😢😢چیکارکنم ازدستش؟؟؟؟این مدت اونقد حرص خوردم سراین مسئله که دیگه بریدم همش قول میده که باشه رعایت میکنم ولی فردابازم همون وضعیته

واقعا من هر روز صبحمو با فحش به ارواح چینیها و زنده هاشون شروع میکنم شبم باز فحش میدم خوابم میبره دیگه هیچی نمیدونم من خسته شدم

کاربران اقا نه ریپلای کنین نه تو تاپیکم بیان   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کرونای لنتی نمیره هم راحت شیم 

خدایا مرسی که منم لایق مادر شدن دونستی میشه برای سلامتی نی نی تودلیم یه صلوات بفرستین.. مرسی از همتون ان شالله به حاجت دلتون برسین😍😍🌹
2731
واقعا من هر روز صبحمو با فحش به ارواح چینیها و زنده هاشون شروع میکنم شبم باز فحش میدم خوابم میبره دی ...

اره واقعا امسال استرس کرونا از یه طرف دعوا وجنگ سر رعایت بهداشتم از طرف دیگه پدرمو درآورد😭😭😭😭

منم دیگه کم آوردم.دیشب بعد عمری اینقدرشوهرم دیدحالم بده اصرار کردبریم یه دوری بزنیم.رفتم تاسرخیابون به غلط کردن افتادم .بچم ماسکش میومد پایین حرص میخوردم.دستشو میزد به جایی حرص میخوردم .زندگی زهرمون شده....

ای خداااااخسته شدیم

2738

واقعا دیگه کلافه شدیم شوهر من هر وقت رعایت نکنه میگم به فکر پرستارا باش بنده خدا ها تو این گرما با ماسک و دستکش و لباس ایزوله ولی باز گوش نمی کرد تا اینکه امروز خبر فوت یکی از آشنا هارو شنید

میشه برا حاجتم یه صلوات مهمونم کنین😘😘🥰🥰🥰
مگ چ میکنه 

مثلا از سرکار اومده گفتم دستاتو بشور الکل بزن نهار بیارم بخوریم رفتم دسشویی اومدم دیگه یادم رفت ازش بپرسم شست یا نه نهار اوردم خوردیم یهو یادم افتاد گفتم دستاتو شستی ؟؟الکل زدی؟؟میگه نه خسته بودم😑😑باورکن گریم گرفت نشستم گریه کردم اصلا یه ذره فک نمیکنه زنم بارداره 

مثلا از سرکار اومده گفتم دستاتو بشور الکل بزن نهار بیارم بخوریم رفتم دسشویی اومدم دیگه یادم رفت ازش ...

بابام اوایلش این مدلی بود 

عید عموم فوت کرد دیگه بابامم وسواس شده شدید 

همه رو نابود کرده ها 

مثل یکی از آشنایان ما کرونا داره البته از تنوع خفیف ظاهرا چون میتونه بره بیرون و کار کنه  ما ...

وای خدا دلش برا خودش نسوخته برا بقیه هم نمیسوزه معلوم نیس چند نفرو میخواد مبتلا کن این مردا اصلا شور بیخیالی رو درآوردن 

مثل یکی از آشنایان ما کرونا داره البته از تنوع خفیف ظاهرا چون میتونه بره بیرون و کار کنه  ما ...

واییییی😢😢

خدایا مرسی که منم لایق مادر شدن دونستی میشه برای سلامتی نی نی تودلیم یه صلوات بفرستین.. مرسی از همتون ان شالله به حاجت دلتون برسین😍😍🌹
بابام اوایلش این مدلی بود  عید عموم فوت کرد دیگه بابامم وسواس شده شدید  همه رو نابود کرد ...

خدا رحمتش کنه انگار شوهرمنم باید مرگ منو بچه شو ببینه بعد به خودش بیاد واقعا زندگیمونو جهنم کرده این کرونا خدا کنه زودترتموم شه

2706