2733
2734
عنوان

رابطه تون با پدر تون خوبه؟؟

466 بازدید | 40 پست

من واقعا خسته ام از دستش نمیدونم چیکار کنم

با اینک سنی نداره ولی اصلا کار نمیکنه دو ساله مخارج خونه کاملا با منه و هیچ مشکلی با این ندارم حتما یبارم نشده چیزی بگم

یه ماشینم خریدم برای خودش

ولی هیچی به هیچی 

خیلی بد اخلاقی میکنه با اینک پول خودمه دوتا وسیله برای خودم ک بگیرم قشنگگگگ اونو زهرم میکنه😭😭😭😭

اوقد بدم از مامان باباهاي اويزون بچه مياداا

خب توان داري برو كار كن ديگه

من همون 🧚🏻‍♀️arstar سابقم🙋🏻‍♀️تركوندنم نامردا☹️تركيدنمم بخاطر زدن حرف دل خودم و شماها بود❤️فداي سرتون👑👑

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

خب خدایی داره به منم فشار میاد

همش در حال کار کردنم هزار جور مریضی گرفتم همش حس میکنم کلی وظیفه دارم در قبال خانواده ام که رو شونمه

ولی بابام عین خیالش نیست

هر چقد مامانم میگه یه روز میره سرکار 

دو ماه خونس

2738

عزیزم یه مدت جدا شو ازشون هیچ مخارجی رو هم به عهده نگیر ولی مثلا هرماه یه مبلغی اندازه پول توجیبی مخفیانه به مامانت بده بلکه بابات به خودش اومد مجبور شد بده کار کنه

قبلش حتما با مشاور مشورت کن

یعنی چی آخه اینجوری؟

از این کاربری دو تا خل و چل استفاده می کنن😁 بنابراین توهم سوتی گرفتن نزنین🤣
خداشاهده دو روزه رفته سرکار با امروز البته  امروز به مامانم میگفت شما عادت کردید مفت خوردید و ...

خرجشو نده ديگه عزيزم

متاهلي؟؟ب مادرت قايمكي بده واي ب بابات نفهمونين

بذار بره سركار

ب مفت خوري عادت كرده

من همون 🧚🏻‍♀️arstar سابقم🙋🏻‍♀️تركوندنم نامردا☹️تركيدنمم بخاطر زدن حرف دل خودم و شماها بود❤️فداي سرتون👑👑

اصلااااا...ب شدت خسیس و بداخلاقه...هیچ وقت نتونستم باش کنار بیام...بعد پنج شیش ماه اومدم پیششون..باز باهم بحث کردیم الان باهم حرف نمیزنیم..

خیلی زورگوعه...دروغگو..بی محبت..یه حرفایی میزنه ک ادم نمیدونه اصن چی بش بگه..الان ک فقط منتظرم زایمان کنم از اینجا برم

2706