2410
2553

کلا ازنظر رفت وآمد و محبت واینا میشه توضیح بدین چجور باید باشیم شماها چند وقت یبار میرین واینکه باشوهرتون میرین یا تنها؟؟ازنظر زنگ زدن واینا چی؟؟میشه کامل توضیح بدین رفتارمتعادل یعنی چجوری باید بود؟؟ چجوری باید بود تا افراط وتفریط نشه ؟؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

سلام عزیزم 

من براساس تجربه ای ک دارم میگم 

بنظرم تا جایی ک میتونی فقط با همسرت برو کل هفته اونجا نرو هفته ای دو وعده و طی هر پذیرایی مثلا سفره جمع کن یا بنداز ظرف اینا نشور یا جارو بکشی مگه شرایطی باشه ک واقعا بهت احتیاج داشته باشن اونم خیلی حواست باشه 

با همه مهربون باش سعی کن زیاد حرف نزنی اصلا يعني اومدن فوش کشت کردن اصلا جوابشون هم ندم هیچوووووقت ولی همسرت جریان بزار شبیه درد ودل ن دعوا و بحث ک دلم گرفته از این حرفا 

پیشت غیبت هر کس کردن اصلا تایید یا ادامه حرف نزن ک این مورد خییییییییلی مهمه برا آینده وگرنه میشه بلا برات کافیه فقط تایید کنی اونم با سر تکون دادن دیگه تمام!! 

هر وقت اومدن خونتون مهربان و گشاده رو باش نه در حدی سوارت بشن معمولی پذیرایی کن احترام بگیر کلا خودت باهاشون زیاد جوش نزن 

برای سلامتی نی نی ازتون تمنا دارم یه صلوات بفرستید

من  هر دو هفته بعد شام سر میزنم ... اونم نیم ساعت 😁😁 چون مادرشوهرم پیره نمیتونه غذا درست کنه .. من بخام درست کنم همه دختراشم جمع میشن اونوقت باید غذا بیست نفر درست کنم و بشورمو بساابمم 

خواهرشوهرم ناخوناشون خراب میشه اخه 

اونوقت خونه کسی اشپزی کردن برام سخته 

من خودم چند ماهه ازدواج کردم فقط 

بدون شوهرمم نمیرم . شوهرمم بدون من نمیره 

2714
سلام عزیزم  من براساس تجربه ای ک دارم میگم  بنظرم تا جایی ک میتونی فقط با همسرت برو کل ه ...

اخه مادرشوهرمن همش منو باجاریم که خودش تنها میره وبهشون زنگ میزنه مقایسه میکنه منم هفته ای ۱ بار باشوهرم میرم ومیام یبار به مادرشوهرم زنگ زده بودم برا حال واحوالپرسی بهم گفت پاشو بیا برا عصرانه اینجا اش درست کنیم دخترمم میخاد بیاد کلا دوست داره عروس بدون شوهرش سراغشو بگیره و بهش زنگ بزنه 

اخه اینجوری هم میگن اصلا درطول هفته سراغمونو نمیگیره فقط براخوردن اومده

اوناسراغی ازت میگیرن؟اگه بهت زنگ میزنم پس شماهم زنگ بزن

در ابتدا همه انسان بودیم                                       دین جدامون کرد..‌‌.....                                              سیاست تقسیم مون کرد.......                                    پول طبقاتیمون کرد..........                                        تااینکه....یه ویروس همه رویکسان کرد
سلام عزیزم  من براساس تجربه ای ک دارم میگم  بنظرم تا جایی ک میتونی فقط با همسرت برو کل ه ...

من الان‌گیر همین کارایی ام که گفتی. جاریم تا تونست پیش من از همه بد گفت. بعد منم به خانوداه ی همسرم‌رسوندم. حالا برعکس همه چشم دیدن منو ندارن. واقعا بی عقلی کردم. اون شده جاری خوبه که هیچوقت جیک نزده من شدم آدمی که از همه حرف برده و آورده

استقلالی ام💙💙💙

سعی کن بدون شوهرت اصلا نری 

من هروقت بدون شوهرم رفتم پشیمون شدم تا تونستن از آدم کار کشیدن و تیکه انداختن 

عضو گروه بنفش مانکن های زیبا. وزن شروع ۷۳،وزن هدف ۶۲. تاریخ شروع۹/۲۶ وزن فعلی۶۶😍
2706