2726
عنوان

لیزیک کردم رنگ چشام عوض شده

1183 بازدید | 27 پست

سلام بچه ها من ده روزه عمل کردم،prk

چشمام از قهوه ای روشن به رنگ عسلی و سبز در اومده.

این تغییر نرماله؟؟؟؟

چو تخته پاره بر موج رها رها رها من...... نی نی یار عزیز یه دیقه دستتو از روی تعلیق کاربری من بردار. اخیرا اعلام شده شورت قرمز درمان هر اختلافیه.صل علی ستاره شوشو لنگه نداره.(متنفرم از کلمه شوشووو) جمیعا صلوات

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
مبارکه فکر کنم چشات ده دهم شده تازه رنگ واقعیشو داری تشخیص میدی😂 شوخی#  

🤭🤭

میم های نی نی سایتی اینجا میزارم😁 😎حافظ کل سوره( قل هو الله احد)..😎ساعت ۱۲ شب به بعد توی سایت پادزهر لازم میشین بس که سمه😌من وقتی میام نی نی سایت خودم میریزم پشما م میمونن   آخه یکی نیست بگه ماذا فاذا لاذا چاذا بلاذا

عزیزم میشه بگی چقد دراومد واست؟و اینکه شماره چشم با هزینه ارتباطی داره؟

اگر به دنبال عیب هستی از آینه استفاده کن نه ذره بین!          ❤در تاریخ 99/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد.❤
مبارکه فکر کنم چشات ده دهم شده تازه رنگ واقعیشو داری تشخیص میدی😂 شوخی#  

خخخخخخ کور بودم. 5 بود

چو تخته پاره بر موج رها رها رها من...... نی نی یار عزیز یه دیقه دستتو از روی تعلیق کاربری من بردار. اخیرا اعلام شده شورت قرمز درمان هر اختلافیه.صل علی ستاره شوشو لنگه نداره.(متنفرم از کلمه شوشووو) جمیعا صلوات

منم چشام ضعيفه میخوام لیزیک کنم عینک خیلی اذیتم میکنه. عملش درد داره؟؟ میگن نداره ولی من تا حالا از کسی که خودش لیزیک کرده باشه نشنیدم. فقط یکی از دوستام بود ک میگفت من رعایت ی سری نکاتی رو نکردم ی هفته چشم درد شدید داشتم. 

هزینه عملت چقدر شد میشه بگی؟؟ 

در تاریخ 9/9/99بزرگترین آرزوی زندگیم اتفاق افتاد💞💌🤲
عزیزم میشه بگی چقد دراومد واست؟و اینکه شماره چشم با هزینه ارتباطی داره؟

چهارتومن شد. شیراز درمانگاه بصیر دکتر حسینی

من بیمه تکمیلی داشتم کلا با داروها شد 2تومن

شماره چشم سه به بالا بیمه قبول میکنه

2706