2737
2734
عنوان

واایییی یا خدااااا😰😰😨😨😰

| مشاهده متن کامل بحث + 523 بازدید | 37 پست

وای من ۴۵ بودم رفتم دیدم شده ۷۸ من فکر میکردم حداقل ده کیلو اضافه  شدم

خواب زن چپه❌ خواب ظن چپه✔️......................گرگ باران دیده❌گرگ بالان دیده ✔️.................اول التماس میکنه بیاد تو زندگیت یه عالمه تلاش میکنه دوسش داشته باشی،عاشق که شدی میره و میگه منطقی باش ما به درد هم نمی خوریم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خواهرم وضعیت منو داری   من بعد از هزار زحمت از ۸۰ رفتم ۶۶ کرونا اومد الان ۷۰ شدم بدبخت شدم ر ...

من هم‌حس میکردم‌دو‌قدم‌راه میرم از حال‌میرم منی که مث‌فرفره بودم‌نگو شدم ۸۰ 😫😫😫😫

هرچی هست بده بمن من لاغر شم

نه بابا خدا نکنه،فک کنم بخاطر تیروییدمه،قرص ها آبم کرده،اصلا خوب نیست

این کاربری دست ۵۰۰نفره،اگر اینجا احیانا خالی بستم بعدش سوتی دادم و گندش درومد،مطمعن باش،من نبودم و اون ۴۹۹نفر دیگه هستن😂
2728

بیا تو تاپیک لاغری هدفمند ولی من بلد نیستم لینک بدم 

بزن تو گوگل لاغری هدفمند نی نی سایت میاره بعد بگو استارتر عضوت کنه کالری شماری میکنیم

خواب زن چپه❌ خواب ظن چپه✔️......................گرگ باران دیده❌گرگ بالان دیده ✔️.................اول التماس میکنه بیاد تو زندگیت یه عالمه تلاش میکنه دوسش داشته باشی،عاشق که شدی میره و میگه منطقی باش ما به درد هم نمی خوریم 
2738
وای من ۴۵ بودم رفتم دیدم شده ۷۸ من فکر میکردم حداقل ده کیلو اضافه  شدم

تو رو خدا بگو چیکار کردی این قد اضافه کردی بیست و چهارساله تو چهل و پنج کیلو گیر کردم

(من اگر نیکم وگر بد، تو برو خود را باش) 
اره هر شب‌کیم میخورم با شوهرم‌ولی‌اون یک‌گرم هم‌اضاف نکرده

وای مثل من هرشب کیم میخورم از وقتی که این عادتو پیدا کردم وزنم رفته بالا بخاطر همین ازت پرسیدم بستنی میخوری  کلاشیرینیجات خیلی آدمو چاق میکنه   

خدایا خیلی شکرت   
تو رو خدا بگو چیکار کردی این قد اضافه کردی بیست و چهارساله تو چهل و پنج کیلو گیر کردم

بستنی هر روز بعضی  موقعه ها دوتا 

فست فود در هفته دو سه بار، کیک خامه ای،شیرینی برنج صبح ظهر شب 

یعنی معدم اینقدر گشاد شده بود که اصلا سیری حس نمیکردم

الان در حاله لاغر شدنم معدم ‌کوچیک شده

2706