2737
2734
عنوان

کیا به رنگ مو حساسیت دارن 😕😕😕

5457 بازدید | 13 پست

من پارسال مامانم موهامو خواست رنگ کنه دکلره کنه رنگ و که گذاشت ده دقیقه بعدش صورت من وحشتانک کبود شد باد کرد چشمامم انگار یکی مشت کوبیده بهش باد کرد در حدی که نفسم بالا نمیومد رفتیم بیمارستان ۳ روز بستری شدم گفتن حساسیت به رنگ مو فقط پاینشو میتونم رنگ کنم که به ریشه سرم و سرم نخوره😕😕😕☹☹

من قبلا حساسیت نداشتم ولی این سری به دکلره حساسیت نشون دادم صورتم باد کرد و قرمز شد بدنم به خارش افتاد سریع مواد و شستن گفت ۲ روز دیگه بیا ولی نیم ساعت قبلش قرص ضد حساسیت بخور خوردم مشکلی پیش نیومد دیگه 

هیچ وقت زندگی رو خیلی جدی نگیر....آخرش کسی زنده ازش بیرون نمیاد....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من یه بار دکلره کردم، از فرداش پیشونیم باد کرد و بعد این باد اروم اروم توی صورتم اومد پایین و به چونه ام که رسید محو شد

از اون به بعدم دکلره نکردم دیگه، میترسم

❤💚 اسلام به ذات خود ندارد عیبی، هر عیب که هست از مسلمانی ماست💚❤
2731
من یه بار دکلره کردم، از فرداش پیشونیم باد کرد و بعد این باد اروم اروم توی صورتم اومد پایین و به چون ...

چقدر زمان میبره خوب شه؟پدرم من بعد سه روز رنگ یهو صورتش ورم کرد.بردیم دکتر آمپول زد.اما ورمش بیشتر شده.امشب شب اوله خیلی میترسم.

2738
سلام.چقدر زمان میبره خوب شه.؟پدر من بعد سه روز اینجوری شد.البته آمپول زده .اما از ظهر بیشتر شده.واسه ...

عزیزم دو سه روز طول کشید تا خوب شد

اما اینکه میگی داره بیشتر میشه، بهتره از دکتر بپرسی گلم

❤💚 اسلام به ذات خود ندارد عیبی، هر عیب که هست از مسلمانی ماست💚❤
منم مشکل شمارو دارم  خیلی عذابه واسم چون تازه عروسم همه میگن چرا رنگ نمیکنی خودمم خیلی دوس دار ...

سلام خوبی عزیزم منم درد شمارو دارم  خیلی ناراحتم یک بار رنگ بدون دکلره زدم خوب بود هیچیم نشد بار دوم سرگیجه حالت تهوع گرفتم خیلی ترسیدم سریع شستم شما دیگ رنگ نکردی؟

سلام.چقدر زمان میبره خوب شه.؟پدر من بعد سه روز اینجوری شد.البته آمپول زده .اما از ظهر بیشتر شده.واسه ...

سلام  مامان منم مشکل پدر شمارو پیدا کرده 

پدرتون بعد چند روز خوب شدن