2733
2739

پیش خودم میگم می تونن دستفروشی کنن ، یا برن کارگر خونه مردم شن، یا سبزی پاک شده و ... بفروشن ،  یا حتی پلاستیک جمع کنن یا برن کمک کشاورزا و پول بگیرن یا هزار تا کار دیگه .

دیگه فکر میکنم اینا تنبلن وگرنه راههای زیادی برای کارکردن هست. بهتر از گدایی از دیگرانه.

قبول دارم که با وضعیت گرونی همه داریم فقیرتر میشیم، منظورم اینه که ماها تلاش می کنیم با این وجود ولی بعضیا تنبلن واقعا و تلاش نمی کنن. خلاصه حس بدی بهشون دارم😔😔 کمک هم میکنم بهشون ولی خوشم ازشون نمیاد.

البته منظورم آدمای شریف نیست و منظورم ادمای با درامد کم نیست ، منظورم گداهاست

خوب با این گرونی کارگر ساده که دو تومن میگیره واقعا به کجا می‌رسونه مخصوصا اگه ساکن تهران باشه و مستاجر 

من مامان دو تا عــــــشقم💞 دخترم تــــ،مام زندگی من👸 ...پسرم تمام وجــــــودم 👼

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

اینکه آره اما بازم دلم میسوزه یسری ها هم کار میکنن درآمدشون کمه من صدقه نمیدم مثلا برا خودم یه رون میخرم برا اونا دوتا رون یا یه مرغ وسعم در همینه میدم بهشون دلم خیلی میسوزه زود😑

به قول ننم دلم رحمه کو. نم زخمه

برای آرزوی خودمو خودت صلوات 🥰🥰🥰به لطف خدای مهربون و دعای شما نی نی سایتی های خوب که اگه دعا نمی‌کردید خدا منو لایق نمیدونست منم شدم مامان 😍😍😍😍خدایا شکرت بابت هدیت و این هدیه رو نصیب هر کسی که لایقشه بکن ممنونم 🥰🥰🥰هنوزم بر این باورم که بچه ای که مادرش اینقدر باید براش صبر کنه نباید بوسید فقط باید گاز گرفت قربونت بره مامان الهی دورت بگردم😍😍😍😍😍😂این بچه حاصل 50تا بی بی چکه و 10 تا آزمایش بارداری که همشون بتاشون 2 میشد ولی الان به لطف خدا شد 73 😍😍😍😍اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم به نیت سبز شدن دامن همه ی خانمای منتظر دیگه 🥰🥰میشه باز دعا کنین بچم سالم باشه همش نگرانم زندگیه سختی داشتم میترسم بارداری سختی داشته باشم🥺 ممنونم 😔😔 هفته 7 رفتم سونو دادم گفتن هفته 5 هسی لطفا برا اینکه بارداریم پوچ نباشه و تو هفته 5 نمونم دعام کنین🥺 جنین نازنینم رفت ولی دلم نمیاد امضامو پاک کنم 😔😔😔😔 برام دعا کنین ممنونم
2738
خوب با این گرونی کارگر ساده که دو تومن میگیره واقعا به کجا می‌رسونه مخصوصا اگه ساکن تهران باشه و مست ...

این گرونی مشکل همه ی ماست ، منظورم این نبود، اونایی که همش از بقیه کمک میخان منظورمه

اون هایی که شما میگین کاسب هستن و شغلشون گداییه،اتفاقا وضعشونم خیلیییییی از من و شما بهتره،ثروتشون  قابل شمارش نیست ولی ادم آبرومند فقیر کم نداریم که واقعا زحمت میکشه و به هیجا نمیرسه

این کاربری دست ۵۰۰نفره،اگر اینجا احیانا خالی بستم بعدش سوتی دادم و گندش درومد،مطمعن باش،من نبودم و اون ۴۹۹نفر دیگه هستن😂
خوب با این گرونی کارگر ساده که دو تومن میگیره واقعا به کجا می‌رسونه مخصوصا اگه ساکن تهران باشه و مست ...

منظورشون کسایی ک کار میکنن نیست

کسایی ک کار نمیکنن یا تو خیابون گدایی میکنن مد نظرشون هست 

اين گداها خيلي درامد دارن وگرنه دنبال كار ديگه بودن اونايي هم كه خيلي بچن پولو به خودشون نميدن صاحب دارن پس نديم بهتره كمتر بچه هم ميدزدن و اسير گدايي ميكنن

((ميشه برا ارامش دلم دعا كنيد؟ممنون🌹🌹))

بعضی از گداها هم خدایی خیلی پر رو میشن من چند بار برام پیش اومده پول دادم میگن کمه بیشتر بده😂😂😂

🌻🐞همیشه یادمان باشد: 🐞🌻          نگفته ها را میتوان گفت...ولی گفته ها رانمیتوان پس گرفت!...چه سنگ رابه کوزه بزنی چه کوزه رابه سنگ ... شکست باکوزه است...!دل ها خیلی زود از حرفها می شکنند! و شک نکن دل شکسته جایگاه خداست.(به گفته خدا)... وای به حال کسی که فقط خدا منتقم قلب شکسته آدم ها از او باشد...                                                                 🍀🌹 💕 مهر بورزیم. زندگی کوتاه است💕🌹🍀

من هیچووووقت به اینجور ادما کمک نکردم 

یه بار تو داروخونه بودم خودم بعداز چن ناه خاستم داروهامو بخرم یکی یه برگه دستش بود بچه سرطانی دارم بهم پول بدید چهارصد میشد مثلا یه خانم مسن گفت نصفشو میدم منم گفتم نصفش میدم برکه رو بدید گفت نههههه پول بدید خودم بخرم 

هر کاری کردیم نزاشت داروهاشو بخریم 

منظورشون کسایی ک کار میکنن نیست کسایی ک کار نمیکنن یا تو خیابون گدایی میکنن مد نظرشون هست 

خوب منم به اونها اصلا کمک نمیکنم ولی کسی رو بشناسیم باید کمک کنیم 

من مامان دو تا عــــــشقم💞 دخترم تــــ،مام زندگی من👸 ...پسرم تمام وجــــــودم 👼
2706