2737
2734
عنوان

دوستان😍یه سوال در مورد کتاب کلاس سوم ...

| مشاهده متن کامل بحث + 180 بازدید | 31 پست
عهههه راست گفتیا،تو برنامه شاد پی دی آف کل کتابا هست 

سایت اموزش پرورش هم فایل کامل رو قرار داده😁

در تاریخ 99/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد. به ارامش دست یافتم و همه چیز برای رسیدن به ارزوهایم فراهم شد به خدای خود نزدیک تر شدم و خانواده ام غرق در ارامشی بی پایان شدند

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

همین شاد که برای کلاسای بچه ها بود؟  

آره منم تازه امروز دیدم

مگه میشه مامانی که رفته جلو مدرسه تا بچشو بیاره خونه،دست یکی از بچهای دیگه رو بگیره بجای بچه خودش؟بگه اون یکی خوشگلتره قویتره اونو ببرم بجای بچه خودم؟واسه مامانا هیشکی بچه خودشون نمیشه،اینطوری عاشق هم باشید😎
2728
2738

مگه میشه مامانی که رفته جلو مدرسه تا بچشو بیاره خونه،دست یکی از بچهای دیگه رو بگیره بجای بچه خودش؟بگه اون یکی خوشگلتره قویتره اونو ببرم بجای بچه خودم؟واسه مامانا هیشکی بچه خودشون نمیشه،اینطوری عاشق هم باشید😎

شما قسمت کتابای کلاس سوم رو ببین شاید گذاشته باشه،دخترم کلاس چهارمه امروز دیدم گذاشته بودن

چاپی بهتره، میخوام باپسرم کار کنم،  فایل بنظرم سخت باشه‌

حالا فعلن همونو دانلودکن اگه صلاح میدونی تا زمانی ک چاپیشو میخری

از دانش اموزای مقاطع بالاتربگیر

مطمین نیستم پایه ابتدایی بیشتر از میزان چاپ بشه دبیرستان چون کنکور هس چاپ میکنن ولی ابتدایی نمیدونم

بازم از کتاب فروشی ها بپرس

حالا فعلن همونو دانلودکن اگه صلاح میدونی تا زمانی ک چاپیشو میخری از دانش اموزای مقاطع بالاتربگیر م ...

منم فکر میکنم نداشته باشن.

ممنون از راهنماییتون🙏🙏🙏😍😍😍

2706