2726
عنوان

كسي اينجا پزشك هست؟

140 بازدید | 13 پست

بچه ها شوهرم شبا تو خواب عرق ميكنه خيلي زياد

البته اين مدت كرونا چون كسب و كارش خراب شده و كلي استرس داره 

بنظرتون مريضيه خاصيه يا استرسه؟ 

اخه دكترم نميره هركارش ميكنم

والا بچه ها اینجا میگن عرق از علایم کروناست

فرزندانم همیشه طلاق بگیرید و به فرزندان خود طلاق را بیاموزید، باشد که رستگار شوید❤️اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم❤️ هر کی صلوات فرستاد برسه به امام زمان(عج)❤️🌹فرزنداااااااانم امضای من واقعی نیست و فقط تیکه کلامه، اخه کی پیدا میشه با حرف من طلاق بگیره خب

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

@elham_73    

@دختر_باوفا    

عزیزم این خانما پزشکن ازشون بپرس

بیشعوری حماقت نیست و بیشتر بیشعور ها  نه تنها احمق نیستند که نسبت به مردم عادی از هوش و استعداد بالاتری برخوردارند . خودخواهی ، وقاحت و تعرض آگاهانه به حقوق دیگران که بن مایه های بیشعوری هستند بیشتر از سوی کسانی اعمال می شوند که از نظر هوش ، معلومات ، موقعیت اجتماعی و سیاسی و وضع مالی اگر بهتر از عموم مردم نباشند بدتر نیستند  دنیا به کام بیشعور هاست و گویی سالهاست بیشعورهای جهان متحد شده اند.                                                    کتاب بیشعوری - دکتر خاویر کرمنت
2728
دقیقا چه علائمی داره؟ عرق میتونه بخاطر استرس باشه چون سمپاتیک فعال میشه باعث افزایش تعرق میشه

عه خوبی؟

ببخشید هرجا پزشک میخوان من یاد تو میفتم تگت میکنم  ی جا دیگه هم تگت کردم واسه آزمایش یه نفر....کمکش کردی؟

بیشعوری حماقت نیست و بیشتر بیشعور ها  نه تنها احمق نیستند که نسبت به مردم عادی از هوش و استعداد بالاتری برخوردارند . خودخواهی ، وقاحت و تعرض آگاهانه به حقوق دیگران که بن مایه های بیشعوری هستند بیشتر از سوی کسانی اعمال می شوند که از نظر هوش ، معلومات ، موقعیت اجتماعی و سیاسی و وضع مالی اگر بهتر از عموم مردم نباشند بدتر نیستند  دنیا به کام بیشعور هاست و گویی سالهاست بیشعورهای جهان متحد شده اند.                                                    کتاب بیشعوری - دکتر خاویر کرمنت
سلام چطوری  باورت نمیشه همییییین الان اومدم شانسی دیدم تگم کردی آزمایشش دیدم ولی مورد خاصی ند ...

واقعا؟

آخه خیلی از مورداش کم و زیاد بود ...لنفوستاش بالا بود نوتروفیلاش پایین بود

plccش خیلی بالا بود