2726

خانوما بنظرتون همه چیز تو سرنوشت ماست و اتفاق می افته و ما اون سمتی که سرنوشت مارو بکشونه و خدا صلاح بدونه میریم یا ربطی به سرنوشت نداره و همه اعمالمون با اراده و اختیار خودمونه

اگر تو سرنوشت ماست چرا پس دعا میکنیم؟

و اگر سرنوشت نیست و ما حق انتخاب داریم چرا دعاهامون مستجاب نمیشن و میگن صلاح نبوده؟

انتخابی که به سرنوشت آدم بستس

یا سرنوشتیکه به انتخاب بستس 

برای آرزوی خودمو خودت صلوات 🥰🥰🥰به لطف خدای مهربون و دعای شما نی نی سایتی های خوب که اگه دعا نمی‌کردید خدا منو لایق نمیدونست منم شدم مامان 😍😍😍😍خدایا شکرت بابت هدیت و این هدیه رو نصیب هر کسی که لایقشه بکن ممنونم 🥰🥰🥰هنوزم بر این باورم که بچه ای که مادرش اینقدر باید براش صبر کنه نباید بوسید فقط باید گاز گرفت قربونت بره مامان الهی دورت بگردم😍😍😍😍😍😂این بچه حاصل 50تا بی بی چکه و 10 تا آزمایش بارداری که همشون بتاشون 2 میشد ولی الان به لطف خدا شد 73 😍😍😍😍اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم به نیت سبز شدن دامن همه ی خانمای منتظر دیگه 🥰🥰میشه باز دعا کنین بچم سالم باشه همش نگرانم زندگیه سختی داشتم میترسم بارداری سختی داشته باشم🥺 ممنونم 😔😔 هفته 7 رفتم سونو دادم گفتن هفته 5 هسی لطفا برا اینکه بارداریم پوچ نباشه و تو هفته 5 نمونم دعام کنین🥺 جنین نازنینم رفت ولی دلم نمیاد امضامو پاک کنم 😔😔😔😔 برام دعا کنین ممنونم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من معتقدم که خدا راه های زیادی جلوی پای ادم میذاره که انتهای هر کدوم مشخصه. دیگه خود ادم انتخاب میکنه

مثلا تو دبیرستان انتخاب ماست که چه رشته ای بخونیم. زر کنکور انتخاب ماست که کدوم شهر یا دانشگاه رو بزنیم یا چقدر درس بخونیم

انتخاب ماست که بریم سرکار یا نه

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
انتخاب ها دست ماست سرنوشت رقم میخوره  مثلا خیلی ها فکر میکنن بختشون فرد خاصیه ولی فرد خاصی نیس ...

پس وقتی انتخابتو کردی دیگه هرچی پیش بیاد سرنوشته و دیگه حق انتخاب دیگه نداری؟!

نمیشه گفت فقططط سرنوشت. بشینی یه گوشه هیییچ تلاشی نکنی اونوقت بگی سرنوشتم این بوده بدبخت بشم

ولی جایی که خیلی تلاش کردی و بنا به دلایلی نشده، اون سرنوشته

سرنوشت بنظرم مسیر کلی زندگی رو نشون میده ولی چطوری رسیدن بهش اراده خودته

مثل یه ظرف که میتونی هر چقدر بخوای آب بریزی توش، اینکه انتخاب کنی چقدر آب بریزی اراده خودته

دکلمه ای از زبان خدا : منم زیبا که زیبا بنده ام را دوست میدارم. تو غیر از من چه میجویی؟ تو با هر کس به غیر از من چه میگویی؟   تو راه بندگی طی کن عزیز من... خدایی خوب میدانم! طلب کن خالق خود را، بجو ما را... تو خواهی یافت.   که عاشق میشوی بر ما و عاشق میشوم بر تو. مگر‌ کسی هم با خدایش قهر میگردد؟ هزاران توبه ات را گرچه بشکستی، ببینم من تو را از درگهم راندم؟   که می ترساندت از‌ من؟ رها کن آن خدای دور، آن نامهربان معبود. این منم پروردگار مهربانت، خالقت.    به نجوایی صدایم کن... بدان آغوش من باز است. قسم بر روز هنگامی که عالم را بگیرد نور، قسم بر اختران روشن اما دور :    * رهایت من نخواهم کرد *✌🙏  اللهم صل علی محمد و آل محمد. ( من ivf کردم، اگه سوالی در موردش داشتین بپرسین کمک تون کنم ) 

انتخاب                        یه مثال بزنم مثلا کسی که کارش ادم کشتنه گناه میکنه دیگه این ادم وقتی میمیره دیگه خدا حق نداره ازش سوال کنه چرا گناه کردی میگه خوب تو خودت نوشتی دیگه تو سرنوشتمو نوشتی منکه انتخاب نکردم

ولی بعضی چیزها سرنوشته مثل اینکه خانودت کی باشن کجا به دنیا بیایی اینارو خدا انتخاب میکنه برامون واگه دقت کنیم میبینیم کاملا درست انتخاب شدن 

برای کشتن یک جامعه...روشی ساده به کارگیرید...بر فرهنگ آنان تمرکز کنید...ابتداکتابرا از آنها بگیرید...بعد سرشان رادرون تلویزیون فرو کنید.کارل پوپر
نمیشه گفت فقططط سرنوشت. بشینی یه گوشه هیییچ تلاشی نکنی اونوقت بگی سرنوشتم این بوده بدبخت بشم ولی جا ...

درسته موافقم

برای کشتن یک جامعه...روشی ساده به کارگیرید...بر فرهنگ آنان تمرکز کنید...ابتداکتابرا از آنها بگیرید...بعد سرشان رادرون تلویزیون فرو کنید.کارل پوپر
من معتقدم که خدا راه های زیادی جلوی پای ادم میذاره که انتهای هر کدوم مشخصه. دیگه خود ادم انتخاب میکن ...

خب مثلا انتخابی کردی که در اون انتخاب مشکلی پیدا کردی اونجا دیگه سرنوشتته و نمیتونی تغییرش بدی؟ مثلا با پسرعموت ازدواج کردی و بچه دار نشدی اون میشه سرنوشت یا انتخلب

2706