2733
2734
عنوان

شغل آزاد بهتره یا کارمندی لطفا نظربدین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 3671 بازدید | 99 پست
من شورم کارش ازاد هست خیلی خوبه درامدش ولی ثابت نیست نمیتئنی ریسک های زیادی بکنی بخاطر ثابت نبودن در ...

خداروشکر کن همون شغلش ازاده خواهرم شوهرش کارمنده من ازاد زندگیه ما شغل ازادا خیلی بهتره بااین وضع گرونی بخصوص اگه کرایه مغازه گرون ندی

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   
من شورم کارش ازاد هست خیلی خوبه درامدش ولی ثابت نیست نمیتئنی ریسک های زیادی بکنی بخاطر ثابت نبودن در ...

بله شغل ازاد تعطیلی نداره اما درامد داره ازطرفی کارمندی تسهیلات داره ولی دراخر یه نون بخورونمیره که فقط رفع حاجته

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کارمندی را توپ هم تکون نمیده حتی کرونا...

بلانسبت همه نی نی سایتیا گوه تو کارمندی

پ کجا توپ هم تکونش نمیده؟

شوهرم کارمنده یکم ک حقوقش بدن تا۱۰روز فقط داریم بعدش باید تنگی بکشیم تا سرماه 

خداروشکر کن همون شغلش ازاده خواهرم شوهرش کارمنده من ازاد زندگیه ما شغل ازادا خیلی بهتره بااین وضع گر ...

دقیقا همینطوره خانواده ی شوهرم اکثرشون شغل ازادن خیلی ازنظرمالی پیشرفت کردن اما کارمندی یه اب باریکه ست

2731
خداروشکر کن همون شغلش ازاده خواهرم شوهرش کارمنده من ازاد زندگیه ما شغل ازادا خیلی بهتره بااین وضع گر ...

خواهر شما نخواسته من خانواده شوهرم همه کارمند هستن خونه دارن ماسین دارن همیشه هم موقع تفریحات سفرن با ووام همه چی خریدن 

خدا رو شکر میکنم که راه درامد داریم خوب هست ولی توی این بازرار خراب فقط ضرر هست الان کسی دیگه گوشی نمیخره همه فقط میخوا 

ن شکمش.ن رو سیر کنن تا قبل از این کرونا همه چی خوب بود ولی الان نه بعضی روزا دخل سه تا منغازه رو هم 3 تومن نمیشه

هر بچه ای منو میبینه میگه خوشبحال بچه تون چقدر مامان مهربونی داره   ولی نمیدونن من بچه ندارم  کاش خدا نگام میکرد من باردار میشدم و صاحب یه فرزند سالم و زیبا خدایا امیدم به تو هست خودت دستمو بگیر
بله شغل ازاد تعطیلی نداره اما درامد داره ازطرفی کارمندی تسهیلات داره ولی دراخر یه نون بخورونمیره که ...

شغل ازد اگر مغازه مال خودت باشه عالیه در غیر اینصورت نه ولی کارمند دولتی با وام میتونه خونه بخره ماشین بخره پس انداز کنه ولی ما چی باید فکر اجاره ماهی 30 ملیون باشیم و بس

هر بچه ای منو میبینه میگه خوشبحال بچه تون چقدر مامان مهربونی داره   ولی نمیدونن من بچه ندارم  کاش خدا نگام میکرد من باردار میشدم و صاحب یه فرزند سالم و زیبا خدایا امیدم به تو هست خودت دستمو بگیر
2738
پسرم تازه ترم ۲ حسابداری هستش اما علاقه ای به کارمند شدن نداره تازه کارهم نیست نمیدونم براش چه کاری ...

رشته عالی میخونه خیلی راحت الان دانشجو دروه های حسابرسی بگذرونه کار با نرم افزار های حسابداری و مالی یاد بگیره بعد فارغ التحصیل شدن راحت

بعد الان بزرگان بورس بیشتر رشته شون حسابداری دوره ها ش بره ببینه هم میتونه سبدگردان شه هم اموزش بده هم واسه خودش کار کنه

اوضاع کاسبی خراب شده واقعا مردم فقط برسن شکمشونو سیرکنن

دقیقا 2 ماه تعطیل بودن 60 ملیون فقط اجاره مغازهها بود که رفت و هزارتومن در نیاورد خیلی از دوستاش جم کردن بخازر این وضع ولی کارمندا تو این دوماه حقوقشون داشتن

نامزدم دوتا شغل ازاد داره جفتشم عالیه و درامدش زیاده 

بابام کارمند بود و بازنشسته شده این خوبه ک همیشه سرماه حقوقشو میگیره 

تازه حقوقشم خوبه ولی ۱۰۰٪ با کار ازاد بیشتر میشه پیشرفت کرد 

شغل اول نامزدم مغازه عمده فروشی مواد غذایی داره ک درامدش عالیهه و شغل دومش معامله ماشین هست 

در کنار شعل کارمندی یا باید زمین داشته باشی ک بتونی یه حرکتی بزنی یا اینکه باید شغل دومم داشته باشی وگرنه به هیچ جا نمیرسی

شغل ازد اگر مغازه مال خودت باشه عالیه در غیر اینصورت نه ولی کارمند دولتی با وام میتونه خونه بخره ماش ...

اینجوری ک شما میگید هم نیست

کارمندا ن وام میدن ن تسهیلات و نه هیچی 

اگه هم وام بدن تا سقف۳۰تومن با سود۱۸درصد

اونوقت یه کارمند باحقوق ۳تومن باید ماهی ۱۷۰۰قسط وام بده یا قبض اب و برق و گاز رو بده یا کرایه خونه یا خرج مخارج خونه و پوشاک زن و بچه رو؟

بنظرتون این۳تومن کفاف همه اینا رو میده؟

من خودم شوهرم کارمنده ن خونه داریم ن ماشین داریم نه وام بهمون میدن العان البته،ارزوی یه سفر و یه خرید خوب تو دل خودمو بچه هام مونده

حقوق کارمندی فقط یه بخور نمیره همین

2706