2737
2734

سلام دوستان من ۱سال و نیمه با یه پسری دوستم ایشون خیلی خیلی اقا باشخصیت و فهمیدس تو این مدت نه خیانت نه رفتار بد نه سیگار هیچ چیز بدی ازش ندیدم یه مرد ایده آل و من خیلی خیلی دوسش دارم

اما به پدرش گفته بریم خواستگاری پدرش رفته از ما تحقیق کرده اما وقتی برگشته بهونه کرده که خانواده دختره مذهبین نمیزارن ما راحت باشیم از طرفی من فکر میکنم داستان این نیست و ایشون مشکلش تفاوت طبقاتی میدونه و فکر میکنه ما سطح پایینیم

در حالی که من پرستارم خانوادم وضع مالیشون متوسطه پدر و مادرم امروزی هستن 

حالا به نظرتون برای راضی کردنش چیکار کنیم 

بهش گفتیم بیا پیش مشاور قبول نکرده

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

😐چه پدر مسخره ای داره 

اکثر دنبال دختر با حیا میگیردن این برعکسه

دنیای من⚽ دنیای شما🌍 صلح طلبم ولی جنگ بلد                    اگه نظرت مخالف منه ریپلی نکن  چون من زبون گوساله ها رو حالیم نمیشه اینجا چندتا گوساله هست که فرار کردن اسمشو نمیارم فک  کنم ساکن استر...✋

بله دیگه ازدواج کنین هم داستان دارین:/

،امین_داداش ،چگوارا سابق هستم:) ... حالا امین جونتون برگشته :) خواستند مارا تعلیق کنن غافل اینکه بذر بودیم؛) ......اقا سو تفاهم پی نیاد ما سر ب زیریم ب خداااا ما را گزارش نزنین یه چندتا بحث کردن و داشتن اختلاف نظر چیه مگه نباشه باید شک کرد!.... ودر اخر تشکر میکنم از نی نی یارها مخصوصا شبش که ما رو مورد عنایت قرار دادن و تعلیق نکردن  و به اخطار بسنده کردن کوچیک همتونم هستم:) واقعا چرا تاپیکام رو تعطیل میکنین😑عضو ستاد مبارزه با مرد ستیزی. بقیش یادم اومد میگم
2738

اگر خانواده یکی از طرفین راضی نباشه,ازدواج خوبی ار آب درنمیاد,بعدا مشکل ساز میشه

😡وقتی مخاطبم تو نیستی ،تحت هیچ شرایطی ریپلای نکن که بخوای افکار پوسیده خودت رو به زور تو مغز من بچپونی،چون اینقدر لجباز هستم که تا ته دنیا باهات کل کل کنم،حتی اگر به قیمت حذف کاربری جفتمون تموم شه..پس وقتی جوابمو بده که فقط مخاطب حرفم تویی.تاماااااام😡

دور پسری که نمیتونه خانوادشو راضی کنه خط بکشین

همچین ادمی هرچیم خصوصیات خوب داشته باشه همین که نمیتونه زنشو خودش انتخاب کنه و معطل حرف خانوادشه و خانوادش واسه حرفش ارزش قائل نیستن همه اون خصوصیات خوبش رو از بین میبره.

کلی وقت و عمر و جوونیتونو پاش میذارید تهش میره دختر خالشو میگیره.

سطح طبقاتی اونا چجوریه؟

اونها خیلی پولدارن طوریکه حتی توی دبی هم خونه دارن توی شمال چندتا ویلا دارن و توی شهر خودمون هرجا اسمشون میاد همه از وضع مالیشون میگن

عزیز من تنها راهش مشاوره است. اگه قبول نمیکنه میخواد یه چیزی رو‌ پنهان کنه. و نمی‌خواد دستش رو بشه. 

به نظر من اول بهش کم محلی کن و بعد اگه گفت مشکل چیه. بگو نمیتونم اینجوری ادامه بدم. اگه منو میخوای بیا بریم مشاوره.

2706