2726

سلام وقتتون بخیر 

من یک تایپک زدم چون اونجا نتونستم جواب همه رو بدم تصمیم گرفتم تو این تاپیک جواب سوالاتی که مشترک بودند رو بگم

اول از همه اینکه شوهرم قبلا عاشق اون دختر بوده برای من اثبات شدست و نیازی نیست که بیام اثبات کنم و برای اثباتش تایپک نزدم، مطمعنم اگر میگفتم شوهر من به خاطرش خودکشی کرده کسی شک نمی‌کرد ولی من همه جزئیات رو نگفتم چون تو این موضوع شکی نداشتم، چون اگر بقیه چیز ها رو میگفتم کسی دیگه این موضوعات رو مطرح نمیکرد، ولی چیزی که برای من اهمیت داره همون کارایی که گفتم برای اون انجام داده و برای من انجام نداده، یعنی براش مهم نبوده، شوهرم خرج و خوراکم و نفقم رو میده، مایحتاج زندگی رو کم نمی‌ذاره و برای زندگی همه تلاشش رو می‌کنه ولی ولی ولی 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

ولی چی چی چیبییی

منم بالاخره ی روزی♥️مامان♥️میشم 👶میشه یه صلوات برای بچه دار شدنم بفرستی؟دعای نینی سایتیا گیراسمن ایمان دارم ک یه روز این همه درد و رنج و ناامیدی تموم میشه و منم میشم یه مادر

ببین اون موقع بچه بوده 

بعدا که سر عقل اومده تو رو گرفته 

تو.رو با عقل و دلش میخواد ولی اونو فقط با دلش میخواسته و حتی بعدا برای بع دست اوردنش خیلی هم نجنگیده

پس خوشحال باش و زندگی رو به کام خودت تلخ نکن

شوهرت هم کم کم براش اون موضوع بی اهمیت میشه

بجه ها من نامزدم (عقدیم)۲۲سالشه 

ممکنه ۳۰سالگی نظرش عوض بشه؟

بخدا ادم فهمیده و منتطقی ایه به بلوغ فکریم رسیده 

نگرانم طرز تقکراتش عوض شه😭😭😭

شیرین بهانه بود فرهاد تیشه میزد تا باور نکند صدای مردمانی که در گوشش میخواندند /دوستت ندارد/  
ببین عزیزم عشق چیزی نیس که دست خود آدم باشه  باید اینو بپذیریم  اینکه متوقع باشیم طرفمون ...

من داستام استارتر رو نمیدونم ولی عاشق شدن نه اصلا بد نیست ولی موندن توی اون مثلا عشق کذایی و خراب کردن آینده به نطر من پر از اشکاله

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
2706