2726
عنوان

تازه فهميدم اصلا ب دخترم نميرسم خاك تو سرم هيجي نميدم بخوره

| مشاهده متن کامل بحث + 692 بازدید | 25 پست
حالا من ميكم خوبه كاش دوقولو داشتم والا هم باهم بازي ميكنن هم بزرك ميشن هم ي بار ميپزي جفتشون ميخور ...

وای گفتنش خیلی اسونه  ناهمسانن یکیش سرلاک میخوره یکیش نه یکیش موز میخوره اون یکی نه یکی فرنی سفت دوس داره یکیش شل الانم چشام داره میسوزه از زور خواب هنوز ۶ ماهشونه۴ دست و پا برن کارم ساختس

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وای گفتنش خیلی اسونه  ناهمسانن یکیش سرلاک میخوره یکیش نه یکیش موز میخوره اون یکی نه یکی فرنی سف ...

واي واي

داري اشتباه منو ميكني بجه ٦ماهه 

اولويت اولش بايد شير باشه يعني كامل با شير سير شه بعد كمي فرني و اين جيزا اصلا زود سوب رو شروع نكن

تا يكسالكي اولوت تغذيه شيره

تا ميخورن شير بده هيجيم نخوردن مهم نيست

ماشالله  دختر من دو سال و خورده ای  وزن 10😢قد 84

دختر من با شربت ويتاريكس وزن و قد كرفت خدا خير بده دكترش رو شربتش اشتها اوره ولي ماشالا انقدر خوب خورد

ك هم قد هم وزنش اومد رو نمودار ي سالكي ٩كيلوهم نبود 

١٦ماهكي بردمش ٩و نيم كياو بود

2728
واي واي داري اشتباه منو ميكني بجه ٦ماهه  اولويت اولش بايد شير باشه يعني كامل با شير سير شه بع ...

خب ینی ۶ ماهو تموم کردن رفتن تو ۷ ماه دیگه از ۷ ماهگی باید بخورن دیگه روی برگه کارت واکسنشون نوشته 

خب ینی ۶ ماهو تموم کردن رفتن تو ۷ ماه دیگه از ۷ ماهگی باید بخورن دیگه روی برگه کارت واکسنشون نوشته&n ...

عزيزم منم ميكم ك بايد بخورن ولي اول با شير سير بشن بعد جن قاشق فرني جند قاشق سوب موز سرللاك ن اينك سرلاكو بدي سير بشه از شيرش بمونه

بجه زير ي سال با شير رشد ميكنه غذاي ديكرو ميدن معده بجه عادت كنه پس كم بده

برو پيج زن شاهرخ استخري بجه دومش نبات تپله ها

ميكفتن جي ميدي بهش ميكفت تا يكسالكي ك اول شير بعد غذا 

مطمين باش شير توبولشون ميكنه فك نكن ٧ماه ان بايد غذا بخورن

نخورن هم اصصصصصصصلا مهم نيس

دختر من با شربت ويتاريكس وزن و قد كرفت خدا خير بده دكترش رو شربتش اشتها اوره ولي ماشالا انقدر خوب خو ...

دختر من استپ کرده چند ماهه 

نیو کیندر دادم 

مبم دادم 

االان هم یک مکمل جدید 

ولی دریغ 

درد من حصار برکه نیست!!!!درد من زیستن با ماهیانی است که فکر دریا به ذهنشان خطور نکرده است!!!!!! 
عزيزم منم ميكم ك بايد بخورن ولي اول با شير سير بشن بعد جن قاشق فرني جند قاشق سوب موز سرللاك ن اينك س ...

خدا خیرت بده یکم خیالم راحت شد اخه یکیش تپله هم غذاشو میخوره هم شیرشو اما یکیش ب زور شیرشو میخوره

پسرمن بدغذابودغذای جداهم نمیخورددیگه همون چیزهایی که میخوردنوبتی میپختم کوکو،ماکارونی،نخود،سیب زمینی،مرغ البته وقتی که بزرگترشدوگرنه شیرخوارگی کلاغذانمیخوردالان ۱۵سالشه جاروبرقی بچه ی دومم ازاولش غذای سفره،سیب زمینی توخورش ،تلیت...

بهترین ادمهای زندگی همانهایی هستندکه وقتی کنارشان می نشینی چایی ات سردمی شودودلت گرم
خدا خیرت بده یکم خیالم راحت شد اخه یکیش تپله هم غذاشو میخوره هم شیرشو اما یکیش ب زور شیرشو میخوره

اوني ك لاغره شير بده بعدش فرني يا هرجي شيرش كم بشه لاغرتر هم ميشه فقط يادت باشه تا يكسال مهم ترين شيره