2733
2734
بچه ها من گواهی نامه گرفتم دوازده سال پیش،دوتا هم ماشین داریم ،هرچه به شوهرم میگم به خاطر بچه ها ماش ...

کاش ب جا دوتا ماشین یکم شعور و درک داشت 

اونایی ک فک میکنن پول خوشبختی میاره خوب بخونن متنت رو

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من ی بار تو کوچه حولم داد فقط با اینکه هیچ کس ندید گوشیشو ک خیلی دوسش داش کوبیدم زمین بعد اون ادم شد

اگه چیزی گفتم ک ناراحت شدی... بگو تا دوباره بگم😊😊اگه از من ناراحتی ب عمم فحش بده (همه ازم میپرسن عمه داری اصلا؟ اره دارم بخدا مادر شوهرمه) 
2728
بچه ها من گواهی نامه گرفتم دوازده سال پیش،دوتا هم ماشین داریم ،هرچه به شوهرم میگم به خاطر بچه ها ماش ...

دستش بشکنه الا کجایی؟ خداییش به غلط کردن بندازش اصلا همچی مردی میخوای چیکا

#اهدای عضو_اهدای زندگی من حامی اهدای عضوم    
2738

منو شوهر سابقم چندین مرتبه کتک زد جوری که سه روز خون ریزی داشتم و فقط دوماه اول زندگیمون بود بی دلیل ،بی گناه کارمون که به جدایی کشید فراری شد چون مهریه گذاشتم اجرا پیداش کردیمو انداختیمش زندان دامادمون اسنا داشت تو همون زندان سپرد انقدر زده بودنش زندان روز دادگاه کبود بود صورتش دلم خنک شد

تا خدا با من است زمانه با من است .
وای چه سخته بچه رو واقعا بعضی ها حیوون باید میشدن بچه رو میخوای بدی بهش؟ 

هنوز نمیدونم باید چیکار کنم

یک روز می آیی که من دیگر دچارت نیستم/از صبر لبریزم ولی چشم انتظارت نیستم.           لطفا برای روشن شدن تکلیفم تو این زندگی کوفتی یه صلوات بفرستین ممنونتون میشم
2706