2703
2553
عنوان

عشق نوجوانی

2054 بازدید | 16 پست

سلام من ۱۴سالمه اینتاپیکو گذشتم ک کسایی ک بزگترن یا فرقی نداره همسنن تجربیاتشون ونصیحتی اگه دارن درمورد این سختیای نوجوونی بگن ممنون میشم 

چون من واقا خیلی تحت تاثیرم وخیلی داره بهم سخت میگذره مخصوصا تاثیر دوست وی اتفاقاتی کمک کنید

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

همین اشتباهو تو سن تو کردم اون اقای به ظاهر محترم بلایی سرم اورد که الان که یه هفتست از دستش راحت شدم هر روز سر نماز سجده شکر میکنم که خدا منو از لجنی که توش گیر کرده بودم نجات داد

در تاریخ 99/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد. به ارامش دست یافتم و همه چیز برای رسیدن به ارزوهایم فراهم شد به خدای خود نزدیک تر شدم و خانواده ام غرق در ارامشی بی پایان شدند
طبیعیه،میگذره تا نهایت ۱۹ سالگی طول میکشه،نگران نباش☺

خوب اینو میدونم ولی باید بتونم مقابله کنم واتفاقات بدی نیفته لطفا نصیحت وتجربییاتتونو بگید ممنون

2714
همین اشتباهو تو سن تو کردم اون اقای به ظاهر محترم بلایی سرم اورد که الان که یه هفتست از دستش راحت شد ...

ولی من هنوز اشتباه نکردم خدارو شکر میشه توضیح بدین چیکار کردین وچیشد

من خودم خیلی دوست پسر داشتم اون موقعه ها خیلی هم کار شاقی میدونستم ولی چند سال بعد یا الان میگم کاش بیشتر به فکر خکدم بودم وقتمو با مامانم میگذروندم تا دوستام و فکرم کنتر درگیر این پسر و اون پسر بود 

بد اینکه واقعا سنت حساسه من عاشق یه پسره شده بودم اون موقعه ۱۵ سالم بود اون ۳۲ سالش میمردم براش الان یادم میاد خندم میگیره

من خودم خیلی دوست پسر داشتم اون موقعه ها خیلی هم کار شاقی میدونستم ولی چند سال بعد یا الان میگم کاش ...

خوب اتفاقی که واستون نیفتاده ،الان چند سالتونه

متاسفانه دوره ی حساسیه این سن ولی خیلی مراقب باش گول حرفای الکی رو نخور ببین تو همین سایت یا اصلا دورو ورخودت چه ادمایی هستن که با اینکه سنشون از تو بیشتر بوده گول خوردن انتخاب اشتباهی کردن عزیزم

دیگه چه برسه به شما که سنت هنوز کمه

اینو هم بدون مسر زیره ۲۵ سال هنوز بنظرم بچه هست خیلی کم پیش میاد عاقل و باع شده باشن 

پس حواست باشه اینو همیشه از من یادت باشه پسرا تر به بلوغ عقلی و فکری میرسن پس تو اتتخابت دقت کن و گول ظاهر و حرفای پوچ بعضی از پسرا رو نخور

خوب اتفاقی که واستون نیفتاده ،الان چند سالتونه

چرا چندتا کار اشتباه کردم که خیلی استرس کشیدم سرش و با پدرم به مشکل خوردم خیلی بد بود 

دقیقا هم تو سن ۱۴ ۱۵ سالگی بودم 

الان ۲۴ سالمه

ولی من هنوز اشتباه نکردم خدارو شکر میشه توضیح بدین چیکار کردین وچیشد

اعتماد کردم بچگی کردم ادمارو نمیشناختم مشورت نکردم بدترین بلای ممکنو تصورکن سرم اورد😓

در تاریخ 99/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد. به ارامش دست یافتم و همه چیز برای رسیدن به ارزوهایم فراهم شد به خدای خود نزدیک تر شدم و خانواده ام غرق در ارامشی بی پایان شدند
2706