2733
2734
عزیـــــزم😍چه مظلومانه و عاشقانه💗

فداتشم. 💕

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
چی داری میگی وقتی اونا شعور ندارن نمیفهمن و نمیمونن تو خونشون تو بمون نرو بیرون.با نفرین کردن تو چیز ...

آره منم کاملا موافقم با حرفتون .

ما ۴شنبه عروسی دعوت بودیم با کمال احترام ب میزبان گفتیم ک بخاطر کرونا نمیایم .

از اول اسفند تا آخر اردیبهشت حتی خونه پدرم نرفتم ...

خرداد چند بار خونه پدر مادرم و مادرشوهرم رفتم دوباره ک زیاد شده با دخترم همش توی خونه ایم کسی رو نفرین نمیکنم از کسی هم دلگیر نمیشم بخاطر کارش ولی خب کاش مردم بیشتر رعایت کنن !

نفرین کردن واقعا کار درستی نیست من حتی تا ب حال دشمنمم نفرین نکردم ... 

دوست عزیز ، با احترام ...اگ با نظرم مخالفی لطفا ریپلی نکن عزیزم  ، چون من حوصله ی بحث ندارم ! از نظر بنده شما حرف بعدیت هم درسته 😉 بی ادب ها ب هیچ عنوان ریپلی نکنن چون جوابشونو نمیدم ضایع میشن 😂🤣

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نفرین اگه به ناحق باشه دامن خودتونو میگیره  کاری به اینا که 20نفرو جمع کردن فقط برا جهاز ندارم ...

خانوم محترم دارم میگم توکوچه صدامیاد همسایمون میگه عروسی دخترفلانیه جهازش دارن میبرن حالا همه شدن حامی ادمای نفهم

2731
طرف ما قبول میکنن من دیروز رفتم خرید قبول میکردن

کدوم شهری شما؟ 

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
شیراز😅

فک کنم اوضاع خوب باشه اونجا. درسته؟ 

من مشهدم قرمزه اینجا

2738
آره منم کاملا موافقم با حرفتون . ما ۴شنبه عروسی دعوت بودیم با کمال لحترام ب میزبان گفتیم ک بخاطر کر ...

میدونی منم نمیگم پاشن برن عروسی بگیرن ولی با حرف زدن ما اینجا اه و نفرین کردن ک چیزی حل نمیشه بهتره ما خودمون رعایت کنیم و نریم بیرون 

عاشِخِ لباشک🤪😼😋
نرو بدرک ناراحت شه

من نميرم ولي همه ي اونايي كه برن به من وصل هستن يكيشون بگيره به من و من به بقيه منتقل ميكنم

خدايا چرا مردم انقدر خودخواه شدن 😭

یه‌جوری‌میگیدمن‌برا‌خودم‌احترام‌قائلم‌انگار ما‌به‌خودمون‌فحش‌ناموس‌میدیمَ😐دشمنم‌باش،ولی‌ادا‌یه‌دوستارو‌در‌نيار"🙏🏻سعی‌کن‌واسه‌خوب‌دیده‌شدن‌روی‌خودت‌کار‌کنی‌نه‌‌عکسات🤣هیچی‌موندِگار‌نیس‌حتی‌روحِت‌برای‌جِسمت‼️رفتن‌بعضی‌آدما‌مهم‌نیس؛مهم‌اینه‌بعد‌اونا‌دیگه‌ازکسی‌خوشت‌نمیاد

استارتر از حرف بعضیا که میگن نفرین نکن ناراحت نشو هممون قبول داریم کارشون واقعااا زشته و بی شعوری ولی منظورشون اینه تازه عروس دومادن دعای بد براشون نکن 🌷🌷

الهی گاهی نگاهی🥰
فک کنم اوضاع خوب باشه اونجا. درسته؟  من مشهدم قرمزه اینجا

منم مشهدم اینجابیمارستانا دیگه جانداره همین کوچه بالایی که الان عروسیه یه اقایی عطاری داشت کرونا گرفته بردنش بیمارستان قبول نکردن وگفتن بریدخونه اوردنش روزبعدتموم کروه

2706