2726

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

عجب آدمی هستی چرا نفرین میکنی اه اه خب شما نرو بیر ون ک ازشون کرونا نگیری

خانوم‌محترم این یه مسئله شخصی نیست که یه بقیه ربط نداشته باشه حق الناس هرچقدرادم بیشعورپیدابشه این مرگ ومیربیشترمیشه

2728
خانوما، الان فروشگاها و مغازه ها پول نقد قبول میکنن؟  خرید دارم اما پولم توو کارتم نیست. استرس ...

برو خودپرداز پولو بریز تو کارتت،بانکا هم پول نقد نمیگیرن

چیزی را که برای خودمیپسندی برای دیگران هم بپسند،چیزی را که برای خود نمیپسندی برای دیگران هم نپسند،اینجوری دنیا بهشت میشه.
خانوما، الان فروشگاها و مغازه ها پول نقد قبول میکنن؟  خرید دارم اما پولم توو کارتم نیست. استرس ...

اکثرا قبول نمیکنن

پروفایل قبلیمو که گندشو در آوردین عوض کردم  این عکس عروسیمه هر کی بزاره رو پروفایلش جررررشششش میدما یه خانوم 👈متاهل که پایبند و متعهد به همسرم ❤هسدم!!عاشقانه دوسش دارم و دیوانه وار میگم که بعد خدا میپرستمش بُته زمینیه من!!👌عقیدم اینه که مهربون تر ،وفادارتر،عاشق تر،پرحوصله تر،متعهدتر،خوش اخلاق تر ......از همسرم وجود نداره ✋                               ۵ ساله که کنارمه و ۴ ساله که به عنوان شریک زندگیش کنارشم تو تک تک این روزها مردونه ثابت کرده همه جوره خصوصیات بالارو☝ داره و لایقشه که اونو 👈❤مرد تر از هر مردی بدونم❤👉مرد خوشتیپ و جذاب من بعد تو هیچکس به چشمم نمیاد و نخواهد اومد چون تو همه جوره لایق این عشقی👍چون تو برای من ثابت شده ای 🙂                                                         💑تو مرا جان و جهانی حضرت یار 💑                                                

عجب طرز فکری ؟؟؟

اونوقت این درستشه؟؟؟ی عده نرن بیرون ک کرونا نگیرن ی عده هم هی ب بیشعوریشون ادامه بدن 

کاسب هاو مشاغلی هم درگیر هستن هی هرروز نونشون ببره و اجر بشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟

متاسفم

اگه چندماه مردم رعایت کنن  اونوقت همه باهم میان بیرون و جشن و عروسی هرکاری ک میخان انجام میدن 

این حق الناسه ک مطمئنا تاوان بدی هم داره

برو خودپرداز پولو بریز تو کارتت،بانکا هم پول نقد نمیگیرن

اطرافمون خود دریافت نیست. منم واقعا دلم نمیخواد برم عابر ک خودش ویروسه. 

اگه بانکها گول نقد نمیگیرن پس ما چیکار کنیم؟ 

مطمئنی مغازه ها نقد نمیگیرن؟ 

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
اکثرا قبول نمیکنن

😭😭😭 وای بانک نمیتونم برم 

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊

عزیزم این لعنتی طوریه که همه عین زنجیر بهم وصلن یکی بگیره ضررش برا همه اس

لطف میکنی برای شادی روح بابای عزیزم صلوات بفرستی😘😘

ای بابا مراسم عقد کنون برای برادر شوهرم گرفتن بعدش هم دو روز بعد پاگشا باز یه هفته بعد تولدش بود که دیکه جیغم درومد و اخری رو‌نرفتم تازه میخواستم بیان خونه م دیروز که گفتم نیان 

2706