عنوان

پريودي

185 بازدید | 14 پست

سلام دوستان ميگم اين ماه پريوديم كمه دو روز خونريزي زياد داشتم دوروزه بعدش هم در حد كثيف شدن پد روزانه 

اين ماه هم خيلي دارم خودمو تقويت ميكنم 

از چي ميتونه باشه؟ 

البته ماه قبل از بسكه زياد بود لباسم هم كثيف ميشد 

ببخشید اسی اگه زیاد باشه مثلا دوهفته اینا واسه دختری ک تازه شده خطرناکه؟

دو هفتههه ببرین دکتر

میم های نی نی سایتی اینجا میزارم😁 😎حافظ کل سوره( قل هو الله احد)..😎ساعت ۱۲ شب به بعد توی سایت پادزهر لازم میشین بس که سمه😌من وقتی میام نی نی سایت خودم میریزم پشما م میمونن   آخه یکی نیست بگه ماذا فاذا لاذا چاذا بلاذا

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ببخشید اسی اگه زیاد باشه مثلا دوهفته اینا واسه دختری ک تازه شده خطرناکه؟

ترشحات سفید و چسبناک میتونه از علاعم نزدیک شدن به پریود باشه?

چند شبه دلم گرفته،، دلم هوای حرم کرده،، ولی گمون نکنم اقا دیگه منو بطلبه.اگه خوبی یا بدی دیدین ازم حلال کنین،، یه صلوات واسه حاجت روایی خودمو خودت:الهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم. خدایا،،چنین کن سرانجام کار،،، که تو خشنود باشی و ما رستگار...
2728
بخاطر کرونا میترسم اخه حتما دکتر ازمایشم مینویسه اوضاع ازمایشگاهام ک افتضاحه واقعا موندم چ کنم

نترس منم رفتم ماسک و دستکش بزن فقط برو

میم های نی نی سایتی اینجا میزارم😁 😎حافظ کل سوره( قل هو الله احد)..😎ساعت ۱۲ شب به بعد توی سایت پادزهر لازم میشین بس که سمه😌من وقتی میام نی نی سایت خودم میریزم پشما م میمونن   آخه یکی نیست بگه ماذا فاذا لاذا چاذا بلاذا

خونریزی کمتر از دو روز مشکل داره اما اگه 4روز خونریزی داشتی طبیعیه. 

استارتر اجازه هست منم سوالمو درمورد پریودیه تو تاپیکت بپرسم؟ شاید خودتم بتونی راهنماییم کنی

هرچه در فهم تو آید آن بود مفهوم تو... 

کم خونیه یا رقیق بودن فک کنم 

‏خیلی دلم میخواد تو مکالمه از واژه(( اشتباه به عرضتون رسوندن)) استفاده کنم ولی همیشه هول میشم و میگم گوه خورده کی گفته :|                                                                          وقتی یه اتفاق بد برای یه ایرانی میافته دو دسته وجود دارند_خودش و اطرافیانش که اعتقاد دارن چشم خورده _دشمنانش که اعتقاد دارن بالاخره خدا جوابشو داد😐😂
اختيار داري عزيزم بفرما

ممنونم عزیزم من از اول کرونا پریودام قاطی کرده اول 25 و 24 روزه شد الانم دوماهه 20 روزه پریود شدم، این ماه خونریزیمم خیلی کم بود فقط دوروز بود، دکتر دوفاستون داد چون پولیپم دارم گفت این به هم ریختگی بخاطر فشار روحیه و استرس، حالا نگرانم هیچکس تجربه جلو افتادن پریود نداشت همه عقب میندازن

هرچه در فهم تو آید آن بود مفهوم تو... 
2706