2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔
2731

اره خیلی ولی شعری گه نوشتی خیلی خوب بود استوریش میکنم حتما

خداجونم فرشته کوچیکمو سپردم دستت انشالله فاطمه س دخترمو تربیت میکنه و من تو اون دنیا شرمنده دخترم نباشم و پاک به دیدنش بیام

حال متکلم از کلامش پیداست...از کوزه همان برون تراود که در اوست😊😊

🇮🇷جانم فَدای ایران✌️🥇🏆🇮🇷 دَر این مَملکت چو غُرّش شیران گُذشت و رَفت این عو عو سَگان شما نیز بگذَرد
2738
دربارش میگی واسمون

بدترینش این بود که یکی به همه دروغ گفت منو با پسرا با یه وضع خرابی بیرون دیده و فلان

در صورتی که من اصلا تو این فاز ها نبودم

تازه تو چشمای مامانم زل زده بود گفته بود دوباره بعدش

هر کس بد ما به خلق گوید ما چهره ز غم نمیخراشیم ما خوبی او به خلق گوییم تا هر دو دروغ گفته باشیم💜

💕💕

یادت باشد انسان‌هايی هستند که ديوار بلندت را می‌بينند ولی به دنبال همان يک آجر لق ميان ديوارت هستند که تو را فرو بريزند . تا تو را انکار کنند . تا از رويت رد شوند .

مراقب باش دست روزگار هلت ميدهد ، ولی قرار نيست تو بيفتی ! اگر بی‌تاب نباشی و خودت را به آسمان گره زده باشی ، اوج می‌گيری. به همين سادگی !

پس تو خوب باش ، حتی اگر آدم های اطرافت خوب نيستند ، تو خوب باش ، حتی اگر همه از خوبی‌هايت سو استفاده کردند.

تو خوب باش حتی اگر جواب خوبی‌هايت را

با بدی دادند تو خوب باش . . ‌.

همه بالاخره رنگ واقعی خودشونو نشون میدن صبر داشته باش✌