2737
2734
عنوان

تجربه از زایمانتون

| مشاهده متن کامل بحث + 666 بازدید | 107 پست
مگه میتونی سز اختیاری؟ من سز بودم راضی ام چون طبیعی اصلا دوس نداشتم خیلی مشکلات داشت ...

اره با پول میشه 😬😬😬

من تازگی مهاجرت کزدم چند روز  دعا کنید کار گیرم بیاد
بدترین راه رو گفتی  یه استفراغ ساده آدم رو از پا میندازه حالا فکر کن بخوای بچه ات رو بالا بیار ...

بهتر از داغون شدن اون ناحیه س که  

مرا به دزدیدن تکه نانی به زندان انداختند و پانزده سال در آنجا نان مجانی خوردم! این دیگر چه دنیایی است؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خواهرم طبیعی افتادگی داره ۳۳سالشه باید عمل کنه عمل زیبایی هم باید انجام بده دوستم سز ...

میگن ربطی به سز نداره کمر درد اما اونایی که بی حس میشن اینجورن

2728
بیشتر پیاده روی کن، سوره انشقاق زیاد بخون، من تو دردام برا بچه اولم زعفرون دم کرده خوردم تاثیر داشت ...

من هنوز بین انتخاب روش زایمان موندم و اصلا وزن اضافه نکردم میترسم  راه برم 3کیلو کلا بچه امم وزن کم دارع

من سزارین بودم.درد زیادی نکشیدم

فقط دو سه بار اول که از تخت پایین اومدم سوزش داشت

بقیه مواقع اصلا درد نداشتم

از فرداشم ک مرخص شدم هیچ دردی نداشتم کاملا راست راه میرفتم بدون هیچ مشکلی

هرکس به طریقی دل مامیشکند،بیگانه جدادوست جدامیشکند😔😔😔
سلام.  من تجربه دوتا زایمان طبیعی داشتم بنطرم بهترین لطفی که خداوند به یه زن میکنه اینه که زا ...

فکر کنم به خاطر دعاهایی که خوندی معجزه شده 

وگرنه درد زایمان با درد پریودی زمین تا آسمون فرق داره 

مخصوصا اون بادی که میپیچه 

منم آرزو دارم. ای خدا میشه زودی به آرزوم برسم؟با تشکر❤️

وزنش خوبه دیگه 3کیلو،طبیعی انتخاب کن، بهرحال هر چیزی طبیعیش بهتره بنظرمن، منم لاغرم، زایمانم خوب بود، خواهرم اولی سزارین شد، دومی طبیعی، خودش از طبیعی راضیه. 

🌹🌹پولدارترینم🌹🌹 یعنی میشم😀
2738

ببین من طبیعی زایمان کردم خیلی اذیت شدم بعدش

ولی دوستام همههه طبیعی آوردن خیلی راحت بودن و مشکلی نداشتن

اپیدورال هم خیلی خوبه یکی از بستگانم متخصص بیهوشی هست 

میگه اصلا عوارض نداره

اگه مشکل مالی دارید هر شب سوره ی واقعه بخونید معجزه ش رو تو زندگی تون میبینید الخصوص بعد از نماز عشا
من سزارین بودم.درد زیادی نکشیدم فقط دو سه بار اول که از تخت پایین اومدم سوزش داشت بقیه مواقع اصلا ...

بی هوش؟؟ یعنی فقط یه سوزش بود ؟؟درد طاقت فرسا نبود بعد عمل؟؟

وزنش خوبه دیگه 3کیلو،طبیعی انتخاب کن، بهرحال هر چیزی طبیعیش بهتره بنظرمن، منم لاغرم، زایمانم خوب بود ...

وزن حودم میگم سه کیلو اضافه کردم .. بچه هم 28هفته900گرم بود

فکر کنم به خاطر دعاهایی که خوندی معجزه شده  وگرنه درد زایمان با درد پریودی زمین تا آسمون فرق د ...

هم دعاها

هم اینکه تو ماه نهم خیلی تخم شوید و رازیانه بصورت چای دم کردم خوردم خیلی موثر بود

من سزارین بودم.درد زیادی نکشیدم فقط دو سه بار اول که از تخت پایین اومدم سوزش داشت بقیه مواقع اصلا ...

یکی از دوستام سزارین شد بنده خدا، من شبو پیشش بودم خیلی درد داشت. راه رفتنش نشستنش سخت بود. 

🌹🌹پولدارترینم🌹🌹 یعنی میشم😀
ببین من طبیعی زایمان کردم خیلی اذیت شدم بعدش ولی دوستام همههه طبیعی آوردن خیلی راحت بودن و مشکلی ند ...

اپیدروال هم باید4سانت باز شه ..البته طبیعی هم باشم دکتر خودمو میارم و بیمارستان خصوصی میزم..یعنی پزشکم برا طبیعی وسزارین یکیه

سزارین داشتم یه فرزند دارم

زایمانم عالی بووود

درد که اصلا نمیتونم اسمشو بذارم درد

وقتی پا میشدم روی پام می ایستادم که برم دست شویی کمی سوزش 

که اونم تقلا نمیکردم

با ارامش همسرم ورزش های مختلف انجام داده و خیلی اناتومی بدن و میشناسه 

میگفت مثلا منو بگیر وزنت روی من بیفته به سکم ان فشار نیاد و اینا

نگهداری های همسرم کمک ام کرد بتونم روزای خوبی داشته باشم

اما به گفته اطرافیان بدن قوی داشتی 

خب البته اینم بگم من تا چندین وقت قبل بارداری و حتی دوران بارداری با وجود چهارماه ویار و بستری مداوم توی بیمارستان بدنمو مدام تقویت میکردم

همه اینا در کناره اینکه لطف خدای بزرگ بود

همیشه از خدا میخواستم پرد نداشته باشم

از اونا بودم میگفتن باردار شو دو بار یادمه قشنگ از ضعف و بیحالی تصور زایمان بهم اب قند دادن تنم یخ کرده بود😂😂

✨از خداي خالق الماس ؛هيچوقت كم نخواه✨
2706