2726

تحرکم کمه الانم ک کروناست باشگاه نمیرم فقط توخونه حلقه میزنم میخام ورزش هم کنم چه فیلمی یا اپلیکیشنی معرفی میکنید؟؟

تیکر بارداری نیست تیکر ازکمپ بیرون اومدن شوهرمه .میشه براش دعاکنید ؟دعاکنید اون روز بیاددنبالم یابهم زنگ بزنه که زندگی جدید وباارامش وپاکی رو شروع کنیم😔

کاهش چربی شکم شکم صاف این اسمشه دیروز بهم معرفی کردن خیلی راضی ام 

گروه آبی  شروع چالش اول مهر وزن اولیه ۷ تیر ۹۹ کیلو وزن شروع چالش پاییزی ۸۶۴۰۰🙄وزن هدف ۷۵ان شاالله 😍 هدف اول۸۵💪 هدف دوم ۸۰ 🔒هدف سوم ۷۵🔒 یبار تمام تلاشت رو بکن و همون چیزی شو که میخوای 😚

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

تو گوگل پلی بزن برات میاره  خوبه حرکتا متحرکه  حجمشم کمه

قُلْ يَا عِبَادِيَ الَّذِينَ أَسْرَفُوا عَلَىٰ أَنفُسِهِمْ لَا تَقْنَطُوا مِن رَّحْمَةِ اللَّهِ إِنَّ اللَّهَ يَغْفِرُ الذُّنُوبَ جَمِيعًا إِنَّهُ هُوَ الْغَفُورُ الرَّحِيمُﺑﮕﻮ: ﺍﻱ ﺑﻨﺪﮔﺎﻥ ﻣﻦ ﻛﻪ ﺑﺮ ﻧﻔﺲ ﺧﻮﻳﺶ ﺗﺠﺎﻭﺯ [ﻭ ﺳﺘﻢ] ﻛﺮﺩﻩ ﺍﻳﺪ! ﺍﺯ ﺭﺣﻤﺖ ﺧﺪﺍﻭﻧﺪ ﻧﻮﻣﻴﺪ ﻧﺸﻮﻳﺪ. ﺧﺪﺍﻭﻧﺪ ﻫﻤﻪ ﻱ ﮔﻨﺎﻫﺎﻥ ﺭﺍ ﻣﻲ ﺑﺨﺸﺪ، ﺯﻳﺮﺍ ﻛﻪ ﺍﻭ ﺑﺴﻴﺎﺭ ﺁﻣﺮﺯﻧﺪﻩ ﻭ ﻣﻬﺮﺑﺎﻥ ﺍﺳﺖ. 
من از کافه بازار یکی دانلود کردم خیلی خوبه 

اسم برنامه اش Daily workouts FREE

من دوهفته باهاش کار کردم تو خونه سایز کم کردم یه کم که الان پریودم و نمیتونم ولی خیلی عالیه

هرکه خود داند و خدای دلش ، که چه دردیست در کجای دلش...

چند تا ورزش خوب دانلود کن

چهل دقیقه باهاش ورزش کن یک ربع هم حلقه بعدشم دوش😍عالیه

گمشده✅کسی ب اسم ساناز علیزاده میشناسین..دوست بچگیمه...حدودا متولد ۷۰..اگر تو اشناهاتون کسی هست.. ریپلای کنید لطفا
اسم برنامه اش Daily workouts FREE من دوهفته باهاش کار کردم تو خونه سایز کم کردم یه کم که الان پریود ...

من چندسال پیش پیلاتس میرفتم تو 7ماه مانکن شدم و 14 کیلو خیلی عالی و اصولی کم کردم.بخاطرهمین این برنامه رو بهتون پیشنهاد میکنم 

من چندسال پیش پیلاتس میرفتم تو 7ماه مانکن شدم و 14 کیلو خیلی عالی و اصولی کم کردم.بخاطرهمین این برنا ...

ولی باید تغذیه اتون رو هم رعایت کنید.اونموقع نتیجه دلخواهتون رو میگیرین

2706