2737
2739
عنوان

عشق در یک نگاه

269 بازدید | 15 پست

من این تاپیکو گذاشتم همینطور واس حرف زدن واولین بارمه.سوالم اینه شما ب عشق در یک نگاه اعتقاد دارین؟؟چون من اصلا ندارم وب وابسته شدن خیلی اعتقاد دارم نظراتتونو بگین ممنون میشم

کسی میدونه اگه حامله باشیم اما ندونیم تو آزمایش چکاپ معلوم میشه یا نه؟ 

کیبورد گوشیم کلمات رو اشتباه تایپ میکنه منم توان سر کله زدن باهاش رو ندارم پیشا پیش بخاطر غلط املایی عذر میخوام

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

من از یه پسره خوشم اومد متاسفانه ینی همش زیر زیر نگام میکردو تا میدیدمش میدوزدید نگاشو بعد ولی الان بیو اینستاش زده همیسه طوری دوستت دارم ک انگار آغاز است من زبان میخونم ولی از اونجایی ک نه فالو دارمش نه فالو داره منو میگم واسه من نذاشته 🤔😑

نظر شما چیه؟!

2738

وای میخواستم این تاپیکو بزنم اسی من برعکس توام فقط به عشق در نگاه اول اعتقاد دارم  بغراون هیچ چیزو قبول ندارم 

برای کشتن یک جامعه...روشی ساده به کارگیرید...بر فرهنگ آنان تمرکز کنید...ابتداکتابرا از آنها بگیرید...بعد سرشان رادرون تلویزیون فرو کنید.کارل پوپر

به نظرم آدمایی که خیلی ظاهر براشون مهمه دچار این عشقا میشن ، من تا الان هر چی عشق دریک نگاه دیدم،طرف خیلی خوشگل و خوش قیافه بوده

من خودم اصلا به این عشقا اعتقادی ندارم

شاید سال ها بعد وقتی یه جایی با هم روبه رو شدیم بگیم این غریبه چقدر شبیه خاطره های من بود

ممنون از همگی بله موافقم کسایی ک قیافه واسشون مهمه با یک نگاه عاشق میشن ولی از اونجایی که من میدونم اخلاق خیلییی مهمه پس هیشوخ ب قیافه اهمیت ندین واینکه وابسته شدن واقعا هست ومن خیلی بش اعتقاد دارم ینی اگه یکی باشه ک ازش متنفر نباشی (منظورم اینه هیچ حسی نداشته باشی)اگه زیاد ببینیش یهو وابستش میشی وکم کم ازش خوشت میاد

2706