2737
2734
میتونید از بادام کشمش لوبیا سفید و سبزیجات برگ تیره استفاده کنید این مواد هم سرشار از کلسیم هستند&nb ...

بادومو کاهو میخورم کشمش که نه زیاد دوس ندارم لوبیا سفیدم‌تو ابگوشت مرسی از راهنماییت😘

گروه آبی  شروع چالش اول مهر وزن اولیه ۷ تیر ۹۹ کیلو وزن شروع چالش پاییزی ۸۶۴۰۰🙄وزن هدف ۷۵ان شاالله 😍 هدف اول۸۵💪 هدف دوم ۸۰ 🔒هدف سوم ۷۵🔒 یبار تمام تلاشت رو بکن و همون چیزی شو که میخوای 😚
عزیزم‌من پارسال ازمایش دادم  گف‌مشکل هورمونی ندارم و اینکه صورتمو با فیس واش کامان میشورم و ب ...

منم یمدت از فیس واش کامان استفاده کردم به پوستم نساخت ، شما یمدت از این فیس واش استفاده نکنید شاید شما هم حساسیت دارید بهش

اگر از فیس واشتون نیست حتما کبدتون گرمه و نیاز به پاکسازی داره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فقط اب بد نیست تمام😐🏳️

‏خیلی دلم میخواد تو مکالمه از واژه(( اشتباه به عرضتون رسوندن)) استفاده کنم ولی همیشه هول میشم و میگم گوه خورده کی گفته :|                                                                          وقتی یه اتفاق بد برای یه ایرانی میافته دو دسته وجود دارند_خودش و اطرافیانش که اعتقاد دارن چشم خورده _دشمنانش که اعتقاد دارن بالاخره خدا جوابشو داد😐😂
2728
نه باباااا راضی ام ازش خیلی خوب تمیز میکنه  من‌قبل این فیس واش هم جوش میزدم اینو تازه ۵ روزه ...

نکن دختر خوب اولش برا همه خوب بوده نود درصد ناراضی ان ازش بعد چندماه استفاده تاثیر منفیشو الان نمیبینی بعدم هرچی زیادی تمیز کرد که خوب نیست زیادم که تمیز شه ph پوستت بدتر میریزه بهم یا زیادی خشک میشه یا زیادی چرب 

پوستم چررررربه. ترشی بیشتر  دوس دارم مثل لواشک  طبع بدنمم نمیدونم چیه. از کجا باید بفهمم ...

رنگ پوستت چیه؟؟

موهات صافه یافر؟؟؟

لاغری یا چاق

نصف زندگیم صرف این شد به آدمهای مهم زندگیم بفهمونم باباااااا من دشمنت نیستم با من نجنگ ..... دلم میخواد سی کیلو کم کنم واسم صلوات بفرستید تا بتونم ......هرکس امضامو بخونه صلوات نفرسته تا فردا یک کیلو چربی اضافه می‌کنه از من به شما نصیحت 😁😁😁😁
به منم بگین 😂  باردارم نمیتونم جلد خودمو بگیرم و جوش میزنم  البته قبله بارداریم هم جوشا ...

بر عکس من تو بارداری همه جوش های صورتم محو شد کامل 

البته فقط چند تا جوش ریز داشتم که خدا رو شکر از بین رفت

ب حکمتش دل بسپار✨                                      اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم✨   🎈99/7/7    ‌
2738
نکن دختر خوب اولش برا همه خوب بوده نود درصد ناراضی ان ازش بعد چندماه استفاده تاثیر منفیشو الان نمیبی ...

وای نگووووو😭😭

با چه ذووووقی گرفتمشااا

از ریختش خوشم‌میومد😂

بعد خیلی تعریف میکردن ازش 

چه میدونستم انقد بده

خودت باش👌 مگه خودت چشه؟!!
بر عکس من تو بارداری همه جوش های صورتم محو شد کامل  البته فقط چند تا جوش ریز داشتم که خدا رو ش ...

هعی خوشبحالت منم فکر میکردم باردار شم جوشام برن ولی نرفتن هنو خودم میدونم بخاطر چربی و چای شیرینه که میخورم ولی باید بخورم خب خخ ( بخاطر بارداریم همه چییی میخورم)

💚💚
2706