2726
من باید 17 کیلو چاق شم. اگه اینارو برای جوشام نخورم ک لاغر میشم. پس چی بخورم ک هم چاق کنه هم طبعش سر ...

سیب زمینی چاق میکنه ماکارونی پلو کته  بستنی هم چاق میکنه ولی باز جوش میاد بیا اونجا ازش بپرس بامداد خمارو تگ کن بپرس ج میده حتما چاق شدن که راحته فقط بخور ولی سالم هله هوله نخور 

گروه آبی  شروع چالش اول مهر وزن اولیه ۷ تیر ۹۹ کیلو وزن شروع چالش پاییزی ۸۶۴۰۰🙄وزن هدف ۷۵ان شاالله 😍 هدف اول۸۵💪 هدف دوم ۸۰ 🔒هدف سوم ۷۵🔒 یبار تمام تلاشت رو بکن و همون چیزی شو که میخوای 😚
بله ، مخصوصا شیر و ماست 

من اگه نخورم دندون درد استخوون درد میگیرم در این داغونم 

گروه آبی  شروع چالش اول مهر وزن اولیه ۷ تیر ۹۹ کیلو وزن شروع چالش پاییزی ۸۶۴۰۰🙄وزن هدف ۷۵ان شاالله 😍 هدف اول۸۵💪 هدف دوم ۸۰ 🔒هدف سوم ۷۵🔒 یبار تمام تلاشت رو بکن و همون چیزی شو که میخوای 😚

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم هورمونی نبود ۲سال تحت درمان بودم پوستم الان آینه است کلی دارو داد دیگه

جای جوش هم داشتی ؟؟؟

وای من‌هم یکم رو لپ راستم فردرفتگی‌جوش هس 

چن‌تا هم جوش دارم

اصلا روانی‌شدم

دوست دارم‌ پوست صاف صاف بشه

شما قبل این که بری دکتر چطور بود پوستت؟؟

خودت باش👌 مگه خودت چشه؟!!
پوستم چررررربه. ترشی بیشتر  دوس دارم مثل لواشک  طبع بدنمم نمیدونم چیه. از کجا باید بفهمم ...

اگه تو سن بلوغی کلا تو قید گرمیجات نباش

پوست چربم از منه زخم خورده اینو داشته باش پوست چرب خودش کلا عامل جوشه به فکر درمونش باش تا تغییر غذات ممکنه سالم ترین غذارو بخوری ولی بازم چربی پوستت کار دستت بده

عرق کاسنی حتما بخور البته اگه طبعت سرد نیس تو نت بزنی انواع طبع ها میاره برات بالا بخونی میفهمی کدومی

من خودم پوستم شدید چربه در حدی که پشت پلکمم برق میندازه😂😂😂پوستمو یه خرده ای با سفید اب بهترش کردم خیلی تاثیر داشت واسم

با شیرینی جات زیاد جوش نمیزنما حالا بجز خرما که طبعش خیلیییی گرمه ولی وای که اگه چربی بخورم مثلا ماه رمضونا نابود میشم بخاطر زولبیا بامیه😁

در کل از من میشنوی فقطططط برو دکتر طب سنتی والسلام راستی ابم زیاد بخور کمتر ده لیوان در روز نشه خیلی بخور خیلیییی به سفیدابم که گفتم فک کن در موردش

2728

اگر دلیل جوش ها هورمونی هستن من مصرف قرص یا قطره ویتاگنوس رو پیشنهاد میدم هم باعث تعادل هورمونی و کم شدن جوش ها میشن 

اگر بخاطر گرم بدن و  کبدتون باشه باید کاسنی و شاتره و خاکشیر رو در رژیمتون اضافه کنید و کمتر گرمی بخورید 

اگر بخاطر بهداشت ضعیف باشه ، سعی کنید هرروز دوبار صبح و شب صورتتون رو باشوینده ملایم و مناسب پوستتون بشورید و رو بالشتیتون رو هفته ای یکبار تعویض کنید و کلا دست به صورتتون نزنید 

منم هورمونی نبود ۲سال تحت درمان بودم پوستم الان آینه است کلی دارو داد دیگه

و اینکه صورتم در کل قشنگه 

اجزای صورتم خیلی به هم‌میان 

تنها چیزی ک‌تو‌صورتم ازش زیاد راضی نیستم  فقط پوستمه

https://www.ninisite.com/discussion/topic/4622640/زندگی-سالم-و-کاهش-وزن-بامداد-خمار-عضو-جدید-نمیگیریم?postId=145567044

اگر دلیل جوش ها هورمونی هستن من مصرف قرص یا قطره ویتاگنوس رو پیشنهاد میدم هم باعث تعادل هورمونی و کم ...

عزیزم‌من پارسال ازمایش دادم 

گف‌مشکل هورمونی ندارم

و اینکه صورتمو با فیس واش کامان میشورم و بعد ابرسان‌میزنم

نمیدونم‌مشکلم‌چیه 😓امکانش هس بخاطر گرمی کبدم باشه؟؟

من اگه نخورم دندون درد استخوون درد میگیرم در این داغونم 

میتونید از بادام کشمش لوبیا سفید و سبزیجات برگ تیره استفاده کنید این مواد هم سرشار از کلسیم هستند 

2706