2726
عنوان

سلامتی تمام مادرا😔

| مشاهده متن کامل بحث + 245 بازدید | 31 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلامتی همه ی مادرها... شش ماه پیش مادرم پرواز کرد..... قلبم لز شدت غصه داره می پوکه..... دلم براش ...

روحش شاد

به خودت انرژی مثبت بده،با عشق زندگی کن،آشپزی کن،بخند،برقص،ب خودت وخونت برس،ب اعضای خانواده ات محبت کن....مگه دنیا چند روزه،بیخیال شو وبگذر۰😍
2728

من کادردرمانم و مستقیم بابیمارای کرونایی کارمیکنم..اصلا به خودم فکرنمیکنم فقط فکرم پیش پسرمه..میگم ناقل نباشم خدای نکرده یا طوریم نشه پسرم تنها بمونه..تنها فکرم پیش پسرمه😔

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم
من کادردرمانم و مستقیم بابیمارای کرونایی کارمیکنم..اصلا به خودم فکرنمیکنم فقط فکرم پیش پسرمه..میگم ن ...

حق داری....چند نفر کادر درمان داریم..و همسرم ک محیط کارش شلوغ همیشه...هر روز ظهربرای سلامتی همه ی کادر درمانیا و همسرم آیه الکرسی میخونم...

❤️همسر و دو فرشته ی زیبایم بودنتان ابدی❤️
من کادردرمانم و مستقیم بابیمارای کرونایی کارمیکنم..اصلا به خودم فکرنمیکنم فقط فکرم پیش پسرمه..میگم ن ...

انءشاالله که بیماری نصیبتون نمیشه عزیزم.

هرچی زودتر انشاالله واکسنش پیدا میشه.

خسته نباشید... خیلی مواظب خودتون باشید انشاالله خدا همیشه سلامتی بده بهتون🌹❤️

خسته نباشید... خیلی مواظب خودتون باشید انشاالله خدا همیشه سلامتی بده بهتون🌹❤️

ممنون عزیزم❤

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم
انءشاالله که بیماری نصیبتون نمیشه عزیزم. هرچی زودتر انشاالله واکسنش پیدا میشه.

ان شاالله..بخدا داریم افسردگی میگیریم..تو این ۱۲سال سابقه کار به این شدت خسته نشده بودیم😔

حق داری....چند نفر کادر درمان داریم..و همسرم ک محیط کارش شلوغ همیشه...هر روز ظهربرای سلامتی همه ی کا ...

فدات بشم ممنونم..دعاهای مردم هست که ما سرپا هستیم

2706