2410
2553
عنوان

سلامتی تمام مادرا😔

245 بازدید | 31 پست

پسره به مادرش گفت با اين قيافه ترسناكت چرا اومدی مدرسه؟

مادر گفت غذاتو نبرده بودی،نميخواستم گرسنه بمونی.پسر گفت ای كاش نمیومدی تا باعث خجالت و شرمندگي من نشی… همیشه از چهره مادرش با یک چشم خجالت میکشید… چندسال بعد پسر در 1شهر ديگه دانشگاه قبول شد و همون جا کار پیدا کرد و ازدواج كرد و بچه دار شد.

خبر به گوش مادر رسيد .مادر گفت بیا تا عروس و نوه هامو ببینم.اما پسر میترسید که زنش و بچش از ديدن پیرزن یه چشم بترسن… چند سال بعد به پسره خبر دادن مادرت مرده … وقتی رسید مادر رو دفن کرده بودن و فقط 1 يادداشت از طرف مادرش واسش مونده بود :

پسره عزيزم وقتی 6سالت بود تو 1تصادف 1چشمتو از دست دادی،اون موقع من 26سالم بود و در اوج زیبایی بودم و بعنوان 1مادر نميتونستم ببينم پسرم 1چشمشو از دست داده واسه همين 1چشممو به پاره تنم دادم،تا مبادا بعدا با ناراحتی زندگی كنی پسرم .مواظب چشم مادرت باش … اشك در چشمهای پسر جمع شد… ولی چه دیر… سلامتی تمام مادرا...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

اینوخونده بودم قبلا

ولی بازم بخدا اشکم ریخت 

به خودت انرژی مثبت بده،با عشق زندگی کن،آشپزی کن،بخند،برقص،ب خودت وخونت برس،ب اعضای خانواده ات محبت کن....مگه دنیا چند روزه،بیخیال شو وبگذر۰😍
2714

این قضیه یکی از نزدیکانم..طرف همسرش موتور داره انقدر اَه و پیف میکنن..و مدام میگن زشته سوار موتور شیم..درسته من از اخلاق مرد خانواده خوشم نمیاد ولی میگم هیچ وقت نباید چیزی رو بی ارزش بدونیم..

❤️همسر و دو فرشته ی زیبایم بودنتان ابدی❤️
نمیشد از اولش بگه 😐 حالا پسره یه عمر با عذاب وجدان باید زندگی کنه 

اخه داستانه ولی درکل قدرنشناسیه بچه ها رو میگه 

به خودت انرژی مثبت بده،با عشق زندگی کن،آشپزی کن،بخند،برقص،ب خودت وخونت برس،ب اعضای خانواده ات محبت کن....مگه دنیا چند روزه،بیخیال شو وبگذر۰😍
2706